Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

po mom skromnom, fordare su mozda i najbolja opcija za polovnjaka sr klase, naravno u slucaju da se bira izmedju razlicitih modala auta, a da su sva u podjednako dobrom stanju.

Link to comment

 

 

@ Zli

 

Ne znam na koji model misliš, focus 2007, 2008 ima lep prednji deo ali zadnji sa onim svetlima pod onolikim uglom jednostavno je nekako glupo i nedopadljivo. Uopšte, mislim da taj nedostatak dizajna spoljašnjosti utiče da ford nije toliko popularan, barem ovde kod nas.

 

O pouzdanosti kvalitetu i sl sam uveč slušao dobre priče uglavnom.

Mislim da je 2010. godiste, neki ristajling model valjda. Prilicno veliki i lep auto, bar meni koji nisam primetio to sto pises za svetla.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

jel se to prodaje kao muzejski primerak pa toliko košta? Ovde tako nešto košta 50€ da neko dođe i da ga odnese na otpad... Možda, ako nađeš nekoga, bude i džabe, ako je motor još ispravan... :)

 

Vidiš da je k'o čaša™, ladno može u muzej :P

Edited by Time Crisis
Link to comment

Ja jednom u Irskoj, na nekoj pumpi video Jugica, voze ga baba i deda, kazu ne bi ga menjali ni za Rolls Royce...

možda već imaju jednog Rolsa...pusti tu dekadenciju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

za početak ista mu je registracija

:šerlok:

 

mislim dobar je to auto, nota. jako je vozljiv™, sabio sam ozbiljnu kilometražu sa njim. jedini minus mu je što kad ga nagaziš bukvalno vidiš cajger za čorbu kako mu stremi ka E. ja sam stukao rezervoar i po do knjaževca i nazad(ne znam koliko staje)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...