Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Vozio sam Fabiu Sedan skoro 5 godina, odlican auto, ogroman gepek, veliki prostor za putnike... 1.4 16v doduse... U tom karavanu sam se vozio vise puta, moze dosta da stane, lepo ide, ako ti ne smeta 70ks, onda je to dobar izbor

 

Nije kvarljiv, eventualno bobine mogu da budu problem, a ja sam menjao prednje podizace stakala 3 puta

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Vozio sam Fabiu Sedan skoro 5 godina, odlican auto, ogroman gepek, veliki prostor za putnike... 1.4 16v doduse... U tom karavanu sam se vozio vise puta, moze dosta da stane, lepo ide, ako ti ne smeta 70ks, onda je to dobar izbor

 

Nije kvarljiv, eventualno bobine mogu da budu problem, a ja sam menjao prednje podizace stakala 3 puta

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Hvala ti! Ozbiljno sam se zagrejao za taj auto. Ne znam da li postoji nešto bolje za te pare..

Link to comment

Imaju dva motora 1,2. Jedan je užasno slab, drugi slab. :D

Za karavan mislim da ne bi trebalo to uzimati.

Kvarovi baš minimalno, naravno zavisi od polovnjaka.

Link to comment

ja ne znam da li postoji ružniji i neudobniji auto od te fabije sedan. jednom sam se vozio na zadnjoj klupi nekih 100km i stvarno nisam nešto probirljiv ali ono je bilo neopisivo.

Link to comment

fabia je auto za terenske komercijaliste. jeftina, jeftino održavanje, pouzdana i izdržljiva, i koga zabole za udobnost (pogotovo ako je izbačena zadnja klupa). obična raja definitivno ima bolje opcije na raspolaganju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

video sam na oglasima mazdu 3, 2011. godiste, 1600 cc 105 ks. 7500 evra trazi tip, izgleda stvarno ocuvana kao casa, uvoz iz nemacke. jel ima neko iskustva sa ovim, jel vredi to kupovati, na sta da obratim paznju, itd? nikada nisam vozio mazdu pa nemam pojma, do sada sam uvek kupovao golfove, koji su mi ideal kvaliteta i value for money, i trenutno vozim a klasu koji je zreo za menjanje. cuo sam da su mazde i tojote jos bolje od folksvagena pa razmisljam da kupim ovo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...