Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Apropo price o tome kako je dizel od 8 godina veliki rizik.. za 98% Srba, auto od 8 godina je prakticno nov :D E sad, verovatno je poenta bila u tome da su ti delovi koji stradaju posle xxx hiljada predjenih kilometara dosta skuplji kod dizela nego kod benzinaca ali mi je ovo bilo malo cudno, kad se uzme u obzir zivotni standard kod nas. Opet, brat Moca je advokat i radi jos jedan vrlo zajeban tajni posao pa ne sumnjam da ce se otvoriti za neki kvalitet, a ne tu da pominje benzinca s plinom i da se blamira pred ljudima...  :(

Link to comment

onda ga zajebavaj tako sto ces mu naci auto koji je vozio i koji trazi...

 

Neću ja da ga zajebavam, već da se zajebavamo svi zajedno. 

 

Moj civic će u oglase kada ga sredim, danas registrovan, za neki dan kod limara na neke sitnice i poliranje, i onda kreće potraga za novim avtom o kojoj ću vas obavestiti blagovremeno, te zaiskati mišljenja i savjete...

 

Stalno iskopam nešto novo, da sam prodao moj, oko ovog bi npr debelo razmislio. Pala cena sa 6000 na 5750 i još nije fiksno, dakle možda i za 5.500.

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8151594/honda-jazz-12-16v-vtec-90ks

 

Od novog nažalost nema ništa, pošto je problem namaći kredit, pa će verovatno da se traži nešto oko 6,5 do 7k. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Moram menjam corsu za porodično auto. Singerovao sam te mi treba mesta za dvoje dece, kolica i ostalo. Davajte preporuke.

Link to comment

Sta je ovo, svi se pozenili i dobili decu, kupuju porodicna auta, dizelase sa sto manjom potrosnjom... dje vam je nestao bunt, bes, dje su vam mocni benzinci od 2000+ kubika... :(

Link to comment

Ja bi da repostujem Nisamjaov post, uz smanjen broj dece, Korsa ostaje. I nikad više dizelaš. Jel ima neko iskustva sa starom Fabijom karavan 1.2? Par puta sam je vozio i ide kao đavo, s obzirom na to da je Fabija, i karavan, i 1.2..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...