Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

moćo, ako nećeš voziti barem 20.000 km godišnje, treba da kupiš benzinca. ne isplati ti se investicija u plin, a pogotovo ti se ne isplati investicija u dizel.

Link to comment

dosta je to love za sadasnju ponudu u srbiji, mozes da navuces na astru J sa 1.7 dizel motorom

 

sad gledam PA, nema nista ispod 6500. smeo sam se zakleti da sam na sajmistu video iste sa cenom koja pocinje na 5....

Link to comment

moćo, ako nećeš voziti barem 20.000 km godišnje, treba da kupiš benzinca. ne isplati ti se investicija u plin, a pogotovo ti se ne isplati investicija u dizel.

upravo. polovni dizel, odrzavanje, lose gorivo, cak i ako ubodes dobar auto ne isplati se placati vise ako ne nameravas da ga jases.

Edited by precog
Link to comment

moćo, ako nećeš voziti barem 20.000 km godišnje, treba da kupiš benzinca. ne isplati ti se investicija u plin, a pogotovo ti se ne isplati investicija u dizel.

 

+1

Link to comment

moćo, ako nećeš voziti barem 20.000 km godišnje, treba da kupiš benzinca. ne isplati ti se investicija u plin, a pogotovo ti se ne isplati investicija u dizel.

Kao što rekoše ljudi.

Link to comment

Pa s' obzirom da sam uz advokaturu uleteo u jos jedan posao koji zahteva dosta putovanja tako da mislim da necu prelaziti ispod 10.000 godisnje.

Link to comment

Pa s' obzirom da sam uz advokaturu uleteo u jos jedan posao koji zahteva dosta putovanja tako da mislim da necu prelaziti ispod 10.000 godisnje.

 

znaš, postoje bolji i efikasniji načini da se nešto švercuje iz Kine, umesto da to radiš kolima

Edited by copkillah
Link to comment

Pa s' obzirom da sam uz advokaturu uleteo u jos jedan posao koji zahteva dosta putovanja tako da mislim da necu prelaziti ispod 10.000 godisnje.

benzinac, bez razmisljanja. manja cena u startu, nizi troskovi odrzavanja, za tu kilometrazu ne previse veci troskovi odrzavanja.

ne znam koliko veliki auto juris, ja bih za te novce kupio grande punta.

Link to comment

kriza srednjih godina i opel :ziga: :Hail:

Nisam kupio Astru zbog krize srednjih godina, nego cu kupiti napucanog dizelasa, jednog dana u tu svrhu :)

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

benzinac, bez razmisljanja. manja cena u startu, nizi troskovi odrzavanja, za tu kilometrazu ne previse veci troskovi odrzavanja.

ne znam koliko veliki auto juris, ja bih za te novce kupio grande punta.

veci troskovi eksploatacije, ne odrzavanja, naravno :)
Link to comment

 Drugar ovde prodaje Alfa Romeo GTV spider zadzabe, nekih 4000 evra u super stanju, mrka kapa.

Pa malo doplaćuje. Nek doda još 500 EUR, možda se neko navuče.

Link to comment

Sad sam vozio kumov Pezo 308 1.6 Hdi 92ks 2012.godiste. Super je auto bas. Kontam da 2008 ima da se nadje u mom cenovnom rangu.

Link to comment

Sad sam vozio kumov Pezo 308 1.6 Hdi 92ks 2012.godiste. Super je auto bas. Kontam da 2008 ima da se nadje u mom cenovnom rangu.

8 godina star dizel... to je dzinovska macka u dzaku, cisto da znas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...