Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nije skupo jer servis košta kao ceo auto ako nešto ozbiljnije rikne. :P

NIje tako strašno... Raspitivao sam se malo...  :blush:

 

Jedino što na 120K, ako nije dobro održavan, možeš da baciš motor... A dobro održavanje je dopuna ulja na svakih 5K kilometara, na primer... Jer čudo troši l/1000 km...

Link to comment

Nije skupo jer servis košta kao ceo auto ako nešto ozbiljnije rikne. :P

 

+ svakodnevna smaranja ko da voziš kartonski auto :fantom:

 

Poštovane sve procedure startovanja, zagrevanja, gašenja.
Link to comment

pa jbga o tome i pisemo, da su ta medjuubrzanja glavni element pasivne sigurnosti voznje danas. koliko puta kreces u preticanje sa 120 i bitno je da ga zavrsis u 2 sekunde umesto u 20 a za to ti treba rezerva snage i dobar prenos... kad i kad su se svi podsmevali volvou za motore u putnickoj klasi od po 200 i vise konja,  kao cemu to pri svim mogucim ogranicenjima na putu a danas je to osnova bezbednosti.

 

danas svaku konzervu mozes da nagruvas do 160 na autoputu ali to je najmanje bitan kvalitet...

Ako se dovodi u situaciju da pri 120km/h mora završiti preticanje za 2 sec onda možda i ne treba kupovati automobil.
Link to comment

NIje tako strašno... Raspitivao sam se malo...  :blush:

 

Jedino što na 120K, ako nije dobro održavan, možeš da baciš motor... A dobro održavanje je dopuna ulja na svakih 5K kilometara, na primer... Jer čudo troši l/1000 km...

 

Uzgred, nešto mi ta sa linka mnogo liči na ovu:

 

http://www.mazdaclub.rs/forum/viewtopic.php?t=48682

 

Ne bi me čudilo da je isti auto u pitanju

Link to comment

more, ne gaz'te mi oranje  :mad:

 

prosao pre koji dan na ulici jedan, ali nisam stigo da mu uhvatim mere, ne znam da li bih stao.

Link to comment

Ako se dovodi u situaciju da pri 120km/h mora završiti preticanje za 2 sec onda možda i ne treba kupovati automobil.

+ kolko oces

 

 

I plus je budalastina, al ajde.

Link to comment

a kolki je budžet?

5000-5500

 

Znas kad bi' ja unajmio advokata koji se vozi na plin - juce, a mozda cak ni tad. Koja si sisa, Moco, kadar nevera :(

 

Najbolje da bi ti imao para da unajmis advokata koji ne vozi na plin. Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...