Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Neki porodicni auto do 7k, dajte neku preporuku.

Benzinac     http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8113102/hyundai-i30

 

Uklapa se u to "porodican" i u budzet. Ako sam dobro skapirao, tek si dobio klinca/klinku, tako da bi ovaj bio sasvim OK. Za gepek i ostalo ti ne garantujem, jer nisam nikad vozio, ali sam cuo odlicne stvari o samom automobilu i pouzdanosti istog. Trazio sam sto mladji i sto manju kilometrazu...

 

Dizelase ne preferiram, tu ce morati neko drugi da ti da predlog...

Edited by Milosh76
Link to comment

edit: sad i ja vidim Kojotovu tvrdnju da je kupljen nov u Srbiji. Svejedno, i ovde se mulja samo treba se uzdati u boga da je odrzavan kako treba

meni je sumnjivo da je auto kupljen nov na placu. od kada placevi prodaju nova kola?

trebao bi to proveriti

 

:blink:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Ja sam u poslednje vreme dosta gledao i baš filtrirao do 7k ali gledao što novije, od tipa 2009, 2010 godišta. 

 

Sve se svodi na Fiat Grande punto, citroen c3 i poneki c4, Pežoi 308, 207, Clio-i, i ističe se Megan i do 2012 koji ima zanimljivu spoljašnju liniju i ogavno siromašan enterijer. Naravno, od Japanaca ni traga ni glasa. Bude tu i ostalih modela, ali misli mda ovi čine tipa 90% ponude.

 

Inače, ozbiljno razmišljam da uzmem kredu preko burazera i da pazarim novog ceed-a. Jedna od životnih želja mi je nov auto, ako ne sada, kad? Ispadne rata oko 110 jevreja sa sasvim solidnom opremom + učešće u iznosu sadašnjeg + nekih ~500e.. Što kia, beskamatni kredit, lepa linija i unutrašnjost koja mi se jako sviđa (jedan od najbitinijh kriterijuma). 

 

Edit: i30 mi je takođe opcija, kao i mazda 3 samo starija. Ali glupo mi da se upgrade-ujem na auto stariji 4, 5 godina, ne znam..

Edited by Mil@n
Link to comment

Nem pojma kako se kreću tbh, al barem je ekstremno malo prešao i odavde je pa može koliko toliko da mu se uđe u trag.. Ja bih sigurnu istoriju vozila uvek platio više barem 200, 300e. 

Link to comment

Jel ovaj forum nije malo previše paranoičan? Pa ne kvare se kola svaki drugi dan, nisu to kečevi jbte.

 

Ja lično vozim tek svoj drugi auto, pa sigurno malo kenjam napamet, ali ćale je vozio sve i svašta u životu i jedan jedini put kad se stvarno neviđeno zajebao pri kupovini je grand cheeroke 5.2 pre dosta godina. Ne moram da crtam koji je to nivo retardirane kupovine (ali ispunio si čovek san te nemam ništa protiv), pa je opet stvar najviše sjebao udes. Do tad se i čak i to vozilo relativno opušteno.

Link to comment

Da li neko zna da mi "baci" neke linkove za autoplaceve polovnjaka u Franskuskoj?

Drugarica ima neku kombinaciju za papire ali mora da bude iz Francuske.

 

Hvala

Link to comment

Sta je postalo od onakvog huligana... :(

 

propao sam :(

 

Benzinac     http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8113102/hyundai-i30

 

Uklapa se u to "porodican" i u budzet. Ako sam dobro skapirao, tek si dobio klinca/klinku, tako da bi ovaj bio sasvim OK. Za gepek i ostalo ti ne garantujem, jer nisam nikad vozio, ali sam cuo odlicne stvari o samom automobilu i pouzdanosti istog. Trazio sam sto mladji i sto manju kilometrazu...

 

Dizelase ne preferiram, tu ce morati neko drugi da ti da predlog...

 

svidja mi se i30, sigurno cu uzeti u obzir. secam se da je pre par godina bio nesto tipa 11k, garancija 7 godina. to je dobar deal.

 

 

 

pogledacu ovaj

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...