Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pa zato bih i uzeo pre benzinca, jer kao kod dizela uvek ima tih potencijalnih skupih zamena delova, a mi prelazimo prosecno do 1000km mesecno i mislim da nema potrebe za vijanjem te ustede na potrosnji. Ima komsija iz zgrade bas dvojku ali dizel 1.6 pa mi ne znaci mnogo da ga pitam kakav je, jbg.

Link to comment

Fiat Multipla?

kako vam zvuči, benzin,dizel,metan...

meni je simpa, ali možda je bolje uzeti punta kao prvi auto, a i ne bih baš mnogo da se istrošim, punto iz Kg ili talijan?

Link to comment

Multipla je super auto, izgleda kao mešanac pekinezera i pečurke :D.

Ali sada je već teže naći one koji nisu s ozbiljnom kilometražom.

Ja bih pre novijeg punta ili pandu čak.

Motor 1,2 60ks je užasno slab tako da gledaj jače™.

Edited by wall
Link to comment

Multipla je meni mozda najruzniji auto svih vremena :D

I najkomotniji auto svih vremena,idealan  za prevoz većeg društva.Nikad neću da zaboravim kad je nas šestoro trebalo da sve odveze na venčanje i ja sam pitao ko će da čeka drugu turu sat vremena.Vozač se nasmejao, rekao niko i digao  treće sedište koje bilo izmedju vozačevog i suvozačevog sedišta,kakvo je to bilo otkrovenje.U tom momentu sam shvatio hajp oko tog automobila.

 

Meni nije ružan ali su svi već prešli poveliku kilometražu.

Link to comment

Pa zato bih i uzeo pre benzinca, jer kao kod dizela uvek ima tih potencijalnih skupih zamena delova, a mi prelazimo prosecno do 1000km mesecno i mislim da nema potrebe za vijanjem te ustede na potrosnji. Ima komsija iz zgrade bas dvojku ali dizel 1.6 pa mi ne znaci mnogo da ga pitam kakav je, jbg.

Gledao sam ovog Focusa    lik mi je sa 5200 e spustio na "mozemo da razgovaramo o 4600e". Osim sto je verovatno udaran pa sredjivan (prednji branik lose) sasvim korektan auto.

Link to comment

Fiat Multipla?

kako vam zvuči, benzin,dizel,metan...

meni je simpa, ali možda je bolje uzeti punta kao prvi auto, a i ne bih baš mnogo da se istrošim, punto iz Kg ili talijan?

Imam multilu četiri godine. Benzin, pisao o tome kad je došla kod mene.

Nema boljeg auta usvijet cijeli.

Link to comment

Gledao sam ovog Focusa    lik mi je sa 5200 e spustio na "mozemo da razgovaramo o 4600e". Osim sto je verovatno udaran pa sredjivan (prednji branik lose) sasvim korektan auto.

 

Mislis sa 4200 na 3600? Oba koja sam okacio su po 4200 :D

Link to comment

Ma ovaj je 2008, a nije sa tvojih linkova. :)

Samo sam izneo utisak da lepo ide, udoban je, samo se teze dalje prodaje...

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Ma ja skontao "ovog Fokusa" u fazonu da je neki od ovih sa mojih linkova :D Uglavnom, ne planiramo da menjamo auto minimum par godina pa nije neka frka za dalju prodaju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...