Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

pa kako alkometrom odrede dubinu sare???

jery si čuo za austrijski multi saobraćajski tool?

ima alkometar, kljunasto merilo, radar i još što šta

-_-

Link to comment

ovo me zanima kako funkcioniše. zaustavili te i izvadili kljunasto merilo, ili kao što sam jednom prisustvovao u austriju zatvore prometnu ulicu i apsolutno sve teraju da duvaju u alkometar

Bio sam slučajni uzorak. Palo neko čukanje u ulici, pandur stajao pored mojih kola i pala mu šara u oko.
Link to comment

Koliki je servisni interval u Nemackoj u km? Posto se ono sto pise kao preporuka u servisnim knjizicama, u Srbiji ne poklapa sa servisnim intervalima, i uglavnom su na 15000 km. Da li je ova cifra veca u Nemackoj?

Link to comment

Zavisi od auta do auta, proizvođač u servisnoj knjižici specifikuje interval, bilo vremenski, bilo pređene kilometraže koja varira tu od 15 do 40k, kao i stavke koje moraju na maloj ili velikoj inspekciji da se provere.

 

 

@Tonči - nije ajron mejden, nego bon jovi.

Link to comment

U Srbiji je drugacije, servisne intervale, barem za kola koja sam vozio a proverio sam i sa par drugih ljudi, odredjuju servisi koji servisiraju kola, i krecu se od 10000 do 15000. Iako servisne knjizice i proizvodjaci daju druge preporuke.

Link to comment

Proizvođač zbog garancije pre svega forsira samo servisnu knjižicu, jer ona ide uz kola i ostaće uz kola kada ih prodam i tu je opisan kompletan postupak redovnog održavanja tog modela auta. Čak me ni ne forsira da idem u neki određeni servis, što znači da jednu inspekciju mogu da uradim u jednom servisu, a sledeću u drugom. Doduše, ukoliko se uzimaju kola na lizing, onda mislim da postoje neka dodatna pravila koja lizing kompanija forsira, ali ne znam detalje, jer nikad nisam uzimao kola na lizing. Moguće i da grešm oko lizinga.

Link to comment

Pa ovo ti je dvojka, model iz 2003. godine. Za slicne pare mozes uzeti i trojku koja, ako nista, mnogo lepse izgleda, a mislim da isto godiste i ne kosta (puno) vise.

Link to comment

Znam da je stariji model, a meni je to otprilike gornja granica koju bih dao i godiste koje bih zeleo...ne starije

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne kupujem auto zbog lepote, a da je ruzan to stoji, nego zbog prakticnosti  :D

 

Ovo su jos uvek radne varijante, do proleca nista. A onda ce uleteti neko putovanje za Uskrs, pa cu i to da odlozim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...