Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Šta si ti zapeo za Dačiju?

 

Ja je vozim, i ništa joj ne fali... Osim što troši kao da ju je Rus pravio, čim pređeš 120...

Nisam zapeo nego samo pitam jer mi je jedna od opcija za kupovinu. I ti si komentarisao kad sam kacio neke likove ranije.  Posto sad nije vreme za kupovinu automobila skupljam utiske, a bas taj tvoj Stepway mi je jedna od opcija.

Link to comment

Rentakarao sam razna auta u posl vreme i sasvim sam siguran da u pogledu zavrsne obrade nema niceg goreg od dacije sandera. Zvuk zalupa vratima moze da se poredi samo sonim u spaceku. Unutra se sve vec klima a auto je prilicno nov. Ide inace sasvim korektno, nea zamerke.

Link to comment

Jedva se smestili jedan krajdrugog.

a možda to ima veze sa vašim gabaritima?

 

e da. i kakve to ima veze sa zvukom zatvaranja vrata?

 

 

spaček je princeza svetske auto industrije

:fantom:

Link to comment

A sta kazete za varijantu u search-u na polovnimautomobilima ' kupljen nov u Srbiji', da li se tu krije resenje?

 

Sve zavisi u kakvom je stanju, odnosno kako je (i gde) vožen i kako je održavan. Prethodno pomenuti A. Todorović voli da napomene da je npr. pređenih (pravih) 150 hiljada po srpskim putevima često mnogo pogubnije nego 250 ili 300 hiljada po nemačkim. :)

Link to comment

Ja kad sam bio kod ujaka u Vinterturu 2010. godine, tad je jos vozio par godina staru Vectru, nista posebno u odnosu na kola koja je imao pre i posle toga. I auto bio kao nov, bukvalno, sto mi nije bilo ni cudno kad sam video kakvi su to putevi. Sve ravno kao pista Formule 1, nigde kamencica ni na putu ni pored, nista. Kaze da pere kola svakih par meseci, to zato sto se malo zaprljaju iznutra. Kontam da je i kod Svaboa slicno, i generalno po svim tim Evropama.

 

 

 

karao sam razna auta u posl vreme

 

:mellow:  :ph34r:

 

Crno vreme doslo, od onakvog frajera se spalo na karanje auta. Kako li cemo zavrsiti mi obicni smrtnici, plasim se i da mislim o tome...  :(

 

 

 

:Jova:

 

 

Link to comment

:(

 

ima i kod svaboa rupa po putu tu i tamo. 

mislim da je bitnija fora u prilicno rigoroznim tehnickim pregledima, sto onda zahteva odrzavanje kakobogzapoveda.

Link to comment

I ne samo na tehničkom. Meni su zelenom po dolasku panduri bili odvalili kaznu od nekih 200 maraka tad za gume koje su imale šaru ispod propisane, iako nisam prouzrokovao nikakav udes. Ili što sam parkirao na ivičnjak u suprotnom smeru od smera saobraćaja te trake. Pala onomad dresura.

 

Ali da ima drndavih puteva - ima, i to više po gradovima, gde se radi o sporednim ulicama tipa onih što spajaju Bulevar i Njegoševu, koje je razdrndao saobraćaj, ali nisu toliko važne da budu prioritet za opravku ili ih je nezgodno svaki čas zatvarati. Po manjim mestima je situacija bolja.

Link to comment

I ne samo na tehničkom. Meni su zelenom po dolasku panduri bili odvalili kaznu od nekih 200 maraka tad za gume koje su imale šaru ispod propisane, iako nisam prouzrokovao nikakav udes. Ili što sam parkirao na ivičnjak u suprotnom smeru od smera saobraćaja te trake. Pala onomad dresura.

ovo me zanima kako funkcioniše. zaustavili te i izvadili kljunasto merilo, ili kao što sam jednom prisustvovao u austriju zatvore prometnu ulicu i apsolutno sve teraju da duvaju u alkometar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...