Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

sto bi bila tajna, ne znamo se

 

1,5dci xmod 7500€

ja ću na proleće da prodajem mazdu 5, 2010. godište, 2.0 dizel, 7 sedišta, klizna vrata, dobar paket opreme. kupljen u srbiji, servisiran u ovlašćenom servisu, 0 popravki do sad, sim redovnog održavanja. mislio sam da ću dobiti plafon 8.000, sad vidim da bih mogao i više.

Link to comment

onaj ASX u holandiji stoji ne mrda. zapravo otkako sam krenuo da ih gledam pre 2 nedelje, nijedan nije prodat, sa naglaskom na 2 glavna kandidata, oba sa dizelom 1.8, jedan u torinu sa manje opreme i za manje para i onaj drugi koji sam ovde kacio. zakljucak je da se opskurni japanci tamo isto ne prodaju kao ni ovde, i da holandjani generalno nemaju pojma. a mozda i imaju, s obzirom da je mitsubishi fabrika bila kod njih.

Link to comment

ja ću na proleće da prodajem mazdu 5, 2010. godište, 2.0 dizel, 7 sedišta, klizna vrata, dobar paket opreme. kupljen u srbiji, servisiran u ovlašćenom servisu, 0 popravki do sad, sim redovnog održavanja. mislio sam da ću dobiti plafon 8.000, sad vidim da bih mogao i više.

Fenoomenalna je ta tvoja mazda, šteta što nemam da se ispružim

Link to comment

daj rene gde ces sa alfe na mazdu.....:)

 

nego ovde se iskusenja gomilaju, nakon onog ASX evo i jedan zajeban konkurent a nije predaleko pa mozda moze i da se ode da se proba preko praznika

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=217025067&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&vatable=true&isSearchRequest=true&scopeId=C&maxMileage=150000&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=15&pageNumber=1#

 

mada mi je sumnjivo da ce komad sa ovom kolicinom opreme, 1.8TSI motorom i 4x4 dugo poziveti na oglasu

Link to comment

jel vozio neko odavde nissan qashqai? da li 1.5dCi moze da se izbori sa tom tezinom, narocito za preticanja i otvoren put? koje su mane i problemi tog motora (2010 godiste, znaci revizija, DPF, 110KS)

 

trenutno sam suzio izbor na:

 

SUVs:

mitsubishi ASX, sa 1.8DID dizel motorom, 150KS, neto oko 8000e plus carina ++

nissan qashqai, 1.5 ili 1.9dCI, 110 ili 150KS, 7000e ++

skoda yeti, razne TDI opcije, 105-170KS, 7-8000++

 

karavani

astra J, razne CDTI opcije 110-170KS, 6000+++

golf 6, razne TDI opcije 105-170KS, 6-7000++

 

u narednih nekoliko nedelja rasplet, verovatno sta mi bude zgodno i povoljno na putu na zimovanje (istocni/juzni tirol).

Edited by yolo
Link to comment

Karavan :puke:

 

Taman si se oženio. Sačekajmo da dobiješ i dečurliju, pa kad bude pakovanje kolica, torbi za presvlačenje pelena i druge opreme aktuelno, porazgovaraćemo ponovo o konceptu praktičnosti. Imaj u vidu i to da kad deca prerastu pelene, u karavan sa tada već ostarelim leđima možeš lakše da ubaciš gajbe piva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...