Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pa nisu baš povoljne cene, deluje mi još skuplje nego ovde

 

Tamo ne kupuješ zato što je povoljno, već da bi eventualno našao dobar primerak, koji nije prešao 600 hiljada ili bio sastavljen od dva-tri slupana. Naravno da (uglavnom) nećeš proći povoljnije nego neki naš koji ode tamo i uzme 10-15 krševa đuture. :)

Link to comment

Uvek je bilo da te dobar auto tamo sa svim zajebancijama izađe više nego "dobar" auto ovde.Niko od dilera ovdašnjih ne pazari tamo dobra kola...ili su od firmi(1000000km) ili ulupani ili skviknuli...pa to onda sređuju,sastavljaju,picane...+ još kupuju na đuture.Jednostavno im se ne isplati da kupe dobar normalan auto.

Link to comment

Pa nisu baš povoljne cene, deluje mi još skuplje nego ovde

Misli o tome.

Zetiznemačku mi davno rekao da za "te pare" ne može da mi nađe nešto da bi mi mirne duše™ kupio.

Link to comment

Pa i mislim evo dan drugi, isto godište i km a ovi dovlače odande i imaju pa i nižu cenu, onda ovde ništa ne valja

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

zavisi sta te interesuje, odnosno koliko star auto, ima uvoznika koji uzimaju na veliko od lizing kuća mladje  automibile sa prihvatljivom kilometražom i tu može da se probere i da se nadje dobar auto.

ja sam u septembru uzeo senika 2010 sa pravih 163k (proverio servisnu istoriju hit autu + sam ga oterao kod mog majstora na dijagnostiku i na dizalicu) jedino sam morao da mu zamenim kuglu na desnom točku (koja je bila prva ugradnja) i da uradim mali servis, veliki bi trebao da uradim na179k al cu to da spojim sa sledećim malim na 173k. 3 meseca i 4k kilometara od tada sve i dalje sljaka bez greške, tako da, može da se nadje..

+ vizuelno izgleda ko nov

Edited by Čutura
Link to comment

Vec neko vreme trazim dostavno vozilo, nesto do tri soma. Nikako da se nakanim da sednem na avion i skoknem do Dojca. Ono po nasim placevima ne bih nikako pipao. Nadjem oglas za sasvim fin autic, Pezo partner, doteran iz Slovenije, frajer se kune da je presao samo 180 000 km. Ne budem lenj, odem do njega (Inace je lik iz Sombora) i zaprepastim se. Covek je toliko lenj da je zaboravio da skine etiketu od poslednjeg servisa u Sloveniji, koji se desio pre dve godine i tada je auto imao 380 000 km predjenih.

Jako se priblizavam odluci da od ljudi sa ovog podneblja ne kupujem nista skuplje od 10 eura.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...