Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Javi se kad ga budeš prodavao...

 

Hteo isto napisati. :)

 

Vidim da mu cena po oglasima ne ide puno preko toga, mada je sa tom kilometražom za 5.5k to i dalje baš povoljno.

 

p.s. mogao bi nam zviznut neku fotku tipa jedna spolja i jedna kokpita.

Edited by Mil@n
Link to comment

Hteo isto napisati. :)

 

Vidim da mu cena po oglasima ne ide puno preko toga, mada je sa tom kilometražom za 5.5k to i dalje baš povoljno.

 

p.s. mogao bi nam zviznut neku fotku tipa jedna spolja i jedna kokpita.

jos nisam u posedu, treba da se registruje i prenese

Link to comment

kupio sam hjundai i30, 2010/46k km...5.5k evrica....

jesam li se zajebo? mnogo mi je fino legao u voznji, izgleda mi stvarno "ko nov"....

Zvuci nerealno dobro. Gde si ga uzeo? Oglasi ili poznanstvo?
Link to comment

Fokus druge generacije ili Astra H?

Који мотори?

 

Иначе, одличан је и један и други аутомобил. Ту Астру нешто не цене из мени непознатих разлога, али ја сам се њом лепо навозао током 4-5 година без иједног проблема. Прилично је висока, тако да је неће развалити изненађења на нашим путевима. Фокуса је имао колега за посла, без грешке аутомобил. Можда је мало тврђи, али зато лежи на путу као шинско возило. Узми млађи/очуванији/са мањом километражом.

Link to comment

Fokus druge generacije ili Astra H?

Za nekog kome je baratanje informacijama ogroman deo posla, dajes malo informacija!

Benzin ili dizel? Godista? Kilometraza? Opsti tvoj vizuelni utisak?

Link to comment

U vezi Focusa...Imao sam ga, 2007. godiste,1,6D,bio sam super zadovoljan sa njim,sjajan auto,medjutim... Crkla mi turbina na 100K kilometara, pricao sam sa vise mehanicara I rekose mi da je Focusima to slaba tacka, treba motor da se zagreje nekoliko minuta pre kretanja, I nikako da se ne gasi cim se auto zaustavi, narucito posle duze ili ostrije voznje... Do tada nisam vozio Diesel, pa nisam ni obracao paznju na ove detalje... Kada sam mu zamenio turbinu, to vise nije bio isti auto,pa sam ga ubrzo posle toga prodao...

Link to comment

Za nekog kome je baratanje informacijama ogroman deo posla, dajes malo informacija!

Benzin ili dizel? Godista? Kilometraza? Opsti tvoj vizuelni utisak?

Dizel, 2005 i mladji, budzet oko 4000.

Bem li ga svidjaju mi se podjednako i jedan i drugi. Verovatno ce biti koji prvi dobar naleti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...