Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Imam kolegu koji je kupio Zmaja, pa je imao problema sa njime.

 

 

Močislave, idi na neki review sajt poput ovog, Imaš ne samo rivjuove kola od strane njihovih "reportera", nego i vlasnika koji su modele vozili neko vreme. Nađi nekoliko kola koja ti se dopadaju za te pare i proveri kakva su bila na prikazu i na šta se žale vlasnici u proseku. Pola mišljenja (uobičajenog preterivanja gde je sve ili haos ili totalno sranje) baci, pola prihvati i steći ćeš utisak o konkretnom modelu. Znaćeš koje su mu prednosti i mane i moći ćeš da odlučiš možeš li sa tim manama da živiš ili ne.

 

I obavezno proveri kako je prošao kod Leskovčanina na testu   https://www.youtube.com/user/testautomobila1/videos Da li mu je plastika u kabini mekana i da li su dugmići robusni :ss1:

Link to comment

das auto vaistinu. vozio golfa 7 danas do makedonske granice i nazad, 800km. dobro avto, kad ne bi brigao brigu oko kradje i otimacine, rado bi vozio.

 

jedino sto ne kapiram sto mu ne stavise sestu brzinu iako je relativno mala snaga za moderne dizele (mislim 110).

 

smara kad vozis 160 na avtobanu a dizel se dernjaka i na 3500 obrtaja je. 5 brzina je tako passe.

Link to comment
  • 4 weeks later...

 

U proseku naplaćujem 3% od vrednosti automobila, ali za vas može biti manje, recimo 100 €. To plaćate tek kada vam nađem auto, i kada ga kupite.

Ono što plaćate unapred su majstori koji proveravaju automobile, koje pronađem. Oko 20 € mi naplaćuje majstor da donese i prikači dijganostiku. Neće džabe da izlazi iz servisa. Naravno da potrošim i silno gorivo. Alternativa je da sami obilazite placeve, i da potrošite mnogo veći iznos novca za gorivo, a da pri tome niste ni majstora poveli sa sobom.

Kako vam ovo zvuči, u pitanju je A. Todorović.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...