Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

 

ja sam po italiji presao oko 5,000 km po autoputevima ukupno i skoro sve vreme mi je neko bio u braniku, nebitno dal vozim 170 ili 110.

 

Meni obrnut utisak. Pre par godina doduse, tek ocekivao sam neki pakao na autoputevima, Italijani ludacitm i slicne fore, ispostavilo se skroz suprotno. Ne znam da l su me 2 automobila u totalu obisla do Sicilije i nazad, bez preterivanja (a nije bas da sam držao prosek 200)...  :( 

 

Jebeni Grci su čak veće paljevine. Ona obilaznica oko Soluna ne izbija niko iz branika u dnevnom špicu, bez obzira što su sve trake pune i nema se gde, hoće kroz tebe da prodju. 

Link to comment

Meni obrnut utisak. Pre par godina doduse, tek ocekivao sam neki pakao na autoputevima, Italijani ludacitm i slicne fore, ispostavilo se skroz suprotno. Ne znam da l su me 2 automobila u totalu obisla do Sicilije i nazad, bez preterivanja (a nije bas da sam držao prosek 200)...  :(

 

Jebeni Grci su čak veće paljevine. Ona obilaznica oko Soluna ne izbija niko iz branika u dnevnom špicu, bez obzira što su sve trake pune i nema se gde, hoće kroz tebe da prodju. 

 

 

ma ne govorim ja o obilazenju i suludo brzoj voznji, vec o fori da se jedni drugima zabijaju u branik, to je meni bio glavni utisak. kad se sklonis, on ne odjuri, nastavi da vozi istom brzinom, nekad cak i sporije.

Edited by nenad
Link to comment

Ko me terao da kupujem kola :frust: mesec dana od potrage na početku sam opet. Svako ima svoje mišljenje svako zna nekog kome baš taj auto ne izlazi iz servisa ili kome baš taj auto ide ko zmaj samo menja ulje i i fltere. Daj mi bože sedmicu na loto da mogu da kupim nov auto.

Edited by Moća
Link to comment

Imam kolegu koji je kupio Zmaja, pa je imao problema sa njime.

 

 

Močislave, idi na neki review sajt poput ovog, Imaš ne samo rivjuove kola od strane njihovih "reportera", nego i vlasnika koji su modele vozili neko vreme. Nađi nekoliko kola koja ti se dopadaju za te pare i proveri kakva su bila na prikazu i na šta se žale vlasnici u proseku. Pola mišljenja (uobičajenog preterivanja gde je sve ili haos ili totalno sranje) baci, pola prihvati i steći ćeš utisak o konkretnom modelu. Znaćeš koje su mu prednosti i mane i moći ćeš da odlučiš možeš li sa tim manama da živiš ili ne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...