Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Moja keva vozi u prvoj 100 metara, onda u drugoj 100 godina a kad se seti da prebaci u trecu, onda u trecoj skrece u ulice levo ili desno, nakon sto smanji brzinu na jedno 14km/h. Cetvrta ne postoji, nikad.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

al ozbiljno, sta bi uopste bio pozitivni momenat u zena vozila?

 

kao pedantnije su?

 

jebote, pa zenske torbe su izvor zaraze. mislim da je ebola nastala u nekoj zenskoj torbi.

Link to comment

al ozbiljno, sta bi uopste bio pozitivni momenat u zena vozila?

 

kao pedantnije su?

 

jebote, pa zenske torbe su izvor zaraze. mislim da je ebola nastala u nekoj zenskoj torbi.

 

ovde je prednost ocigledna. auto kao hirurska sala. :D

tu vec vidim potencijalni problem jer je moja significant other videla kako auto moze biti cist i uredan, pa cu morati da odrzavam nivo.

Link to comment

al ozbiljno, sta bi uopste bio pozitivni momenat u zena vozila?

 

kao pedantnije su?

 

jebote, pa zenske torbe su izvor zaraze. mislim da je ebola nastala u nekoj zenskoj torbi.

 

Verovatno to što ne misle da su reinkarnacija Sene

Link to comment

pa ok, ima i nas normalnih koji takodje ne mislimo da smo reinkarnacija Sene.

 

Mali broj... npr. na autoputu kad voziš 90-100-110 svi samo proleću pored

Link to comment

Mali broj... npr. na autoputu kad voziš 90-100-110 svi samo proleću pored

Na autoputu je dozvoljena brzina 120, naravno da će ljudi da voze toliko, u čemu je problem?
Link to comment

Mislim da je TC referisao na one što bukvalno lete po brzoj traci, tu nema ispod 160. Ako ti držiš 120 svako malo će da ti se zalepi neka budalina pozadi i da krene divljački da ablenduje.

Link to comment

Pa to, ako voziš 110 ne može te praktično niko obići bez kršenja ograničenja, tj. može te obići sa 120, ali baš lagano. Moj utisak je bio da retko ko vozi ispod 140-150 obična kola, dok oni sa BMW/Audi/Mercedesima lagano idu 170-180 i više.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Jbg, ja sam svaki dan na autoputu, vozi se svakako, ali retko ko preko 140, obične automobiile... Najčešće je da se u bržoj vozi oko 130 i to je to...

+1

 

mnogo se vise divlja u gradskoj voznji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...