Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Bio mi ujak iz Svice i napao sto ne menjamo kola, a ja taman sredio ovu nasu matoru Astricu tip top, bukvalno sve sto je moglo da se odradi sam odradio, osim farbanja onih ogrebotina sto necu nikad ni raditi. Elem, gledali mi tako neka kola dok smo hasali u restoranu i ono sto mi je upalo u oci je sledece:

 

http://www.autoscout24.ch/de/d/opel-astra-limousine-2008-occasion?vehid=3242820

 

Znaci, 2008. godiste, ispod 100 000 km presla, izgrebana na vise mesta i valjda je cena zbog toga tako malo niza. Jel ima ovde jos neka zackoljica, jos nesto da ne valja na autu, osim tih ogrebotina? Ne znam njemacki pa moram da pitam. I koliko bi izaslo da se ovo prevede i registruje kod nas? Ako bi sve ukupno izaslo oko 4500, onda bih mozda i uzeo pa da kasnije farbam to kad skupim kintu, trenutno je bitno samo da je motor dobar a ovo moze i posle da se sredi.

Link to comment

Pa to je onda manje od 4500e jer ovih 3500 franaka (pod uslovom da se ne spusti cena ni franak) izadje valjda oko 3150e. Zanimljivo, eto jedinstvene sanse da i u ovom zivotu posedujem auto star ispod 10 godina :D

Link to comment

Pa ujak bi mi to doterao kad bude opet dolazio, kao i prosli put, pa bi se onda vratio avionom nazad tako da nema tog ugradjivanja za sendvice i corbu. To je jedini razlog zasto uopste i gledam svicarska auta, koja su inace poprilicno skuplja nego iz ostalih zemalja.

Link to comment

frisko kupljen:

 

  http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=214824464&ambitCountry=DE&export=NO_EXPORT&zipcodeRadius=100&scopeId=C&zipcode=81547&isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=ASCENDING&maxPrice=11000&maxMileage=30000&minFirstRegistrationDate=2011-01-01&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=4&pageNumber=1

 

njega sam prvog i video. dobio sam i zimske gume, plus sve troskove oko prijave i odjave, i to za 10,500€. 

ide kao metak. user guide mu ima preko 350 strana :D

taman imam nedelju dana da prostudiram gradivo

 

hvala svima na savetima :)

Edited by Ros
Link to comment

jbt, neces valjda zaista citati user guide?

 

inace, dobar je to auto. cak je i lep, sto se ni za jednu tojotu ne moze reci :)

 

moram bar malo pogledati. tamo ima gomila dugmadi, opcija, tempomata, jebada...

Link to comment

moram bar malo pogledati. tamo ima gomila dugmadi, opcija, tempomata, jebada...

Daj ga meni na 3-4 meseca, pa cu ti ja to lepo objasniti :D

 

Srecno ga vozi!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...