Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ako uzmes bmw-a, onda ti ni 80-100k na cajgeru ne znaci nista, godina proizvodnne jos manje. uzmes neki malk stariji auto koji nije previse vozen i pevas. a servis tempiraj za novi sad ili mozes u sloveniju da ga vozis. to ce sa tvojom kilometrazom ionako biti jednom godisnje.

 

moj sef iz beca vozi X1. super gradsko vozilo sa kojim mozes i na duzi put.

 

X1 pocinje od 14000 :(

ima nekih BMW 1 sto bih mogao pogledati.

Link to comment

ti bese imas neku sitnu decu? iz meni neobjasnjivog razloga je pezo 5008 solidno jeftin u nemackoj, ispod 100k ima za 8, mozda 10k plafon te neke godine koje gledas. meni se ti pezoovi crossoveri svidjaju.

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=ASCENDING&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&export=NO_EXPORT&maxMileage=100000&maxPrice=10000&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=35&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW

Link to comment

nije ok sto moramo da citamo o tome ovde svakih 5-6 stranica.

Au, kakvo preterivanje, cenim da sam spomenuo auto 2 puta u poslednjih godinu dana, i to za drugi put ne mogu da garantujem. Al ok, paziću ubuduće, sorry.

 

 

i da, potrudi se bar malo, procitaj sta covek trazi. on ne pokusava da kupi auto za 2500 koji ce moci da vozi jos 200.000 bez ulaganja.

Ovo je odgovor na to što čovek traži, ne znam šta si se istripovao i ko treba bolje da čita. Ništa za 2500e nisam spominjao niti predlagao.

 

If i may, ortak je baš kupio auto za tu neku sumu, 10500, doduše ovde kod nas. Uzeo civica 2012 sa 40.000 na brojaču. Najbolje alternative bile insignija, i mazda 6, bmw, audi i mečke iste klase su skuplje nenormalno. Francuze nije ni razmatrao. Meni je barem insignija pik vredan razmatranja

Link to comment

ti bese imas neku sitnu decu? iz meni neobjasnjivog razloga je pezo 5008 solidno jeftin u nemackoj, ispod 100k ima za 8, mozda 10k plafon te neke godine koje gledas. meni se ti pezoovi crossoveri svidjaju.

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=ASCENDING&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&export=NO_EXPORT&maxMileage=100000&maxPrice=10000&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=35&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW

 

jedno sitno dete, tako da mi ne treba neki preveliki auto. :)

ovi na tvom search-u su jednim delom jeftiniji jer su na severu nemacke. ovde na jugu su malo skuplji jer jednostavno ima vise kupaca.

Link to comment

sa insigniom i C5 onda izlazim iz budzeta pod uslovima da je najstarije 2011, i ne preko 50-60k.

ma, najradije bih novog peugeot 308, ali on polovan krece od 13,5k. :)

 

a mozda da se resetujem malo. u principu cu auto voziti do posla i nazad sto je nekih 70km, i onda vikendom po okolini sa familijom, u srbiju 2 puta godisnje, i to je to. tu bi imalo smisla i nesto manje vozilo (korsa, fiesta, polo, yaris, itd...), tj. da manje trosi. a opet kad je veci auto, onda je voznja udobnija. 

najlakse je kad si milioner. odes i kupis 2-3 komada. za svaku priliku.

 

jesi li razmisljao o lizingu?

Edited by Parsons
Link to comment

ako ti ikako odgovara, pogledaj volvoa na lizing u auto kuci kod tebe u selu, ja sam tamo letos uzeo :s_w:  i prezadovoljan sam. imaju sirok dijapazon vozila, naci ces nesto za sebe. a i ekipa je nasa.. :s_w: 

Link to comment

sa insigniom i C5 onda izlazim iz budzeta pod uslovima da je najstarije 2011, i ne preko 50-60k.

ma, najradije bih novog peugeot 308, ali on polovan krece od 13,5k. :)

 

a mozda da se resetujem malo. u principu cu auto voziti do posla i nazad sto je nekih 70km, i onda vikendom po okolini sa familijom, u srbiju 2 puta godisnje, i to je to. tu bi imalo smisla i nesto manje vozilo (korsa, fiesta, polo, yaris, itd...), tj. da manje trosi. a opet kad je veci auto, onda je voznja udobnija. 

najlakse je kad si milioner. odes i kupis 2-3 komada. za svaku priliku.

 

Citroen Cactus brate, za sve ovo što si napisao. Još stigneš i na planinu na skijanje otići. 

Odličan auto za pristojan novac. 

Link to comment

Ne bi se složio da je postsales za francuza povoljniji u odnosu na japanca...da,ali sa drastično nižom cenom.

postsales nije za koliko ces moci da ga prodas polovnog, nego servisna podrska :)
Link to comment

pogledaj i ovo http://m.mobile.de/auto-inserat/hyundai-i30-1-6-automatik-comfort-lpg-gas-benzin-grünwald/216050966.html#

 

zaboravih da napisem gore, vozio sam sluzbeno i30, doduse dizela, ozbiljnu sam kilometrazu sa njim napravio. secam se kako smo se sprdali sa sefom voznog parka kad ga je kupio, a posle kad je bilo da li da prodajemo njega ili mazdu 3 benzin, svi glasali za mazdu :) ne znam kako je u svabiji, ovde je gas znatna usteda. plus je automatik, uzivancija...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...