Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Znači da ga treba prelakirati jer ima par udubljenja, ništa strašno za 2012 godište i manje od 50k kilometara.

Prošlo proljeće je bilo dosta grada-tuče po Njemačkoj i Austriji i stradalo je dosta auta, ali ako je cijena dobra i auto dobar to nije vrijedno spomena.

Link to comment

ne znam ni ja sem sto mi se cini da je nenormalno jeftin.

 

nije taj TSI 1.2 motor los, naravno nije za kurcenje cemu su sklone dalebu koje voze audi, ali ovo je A3, tako da nema frke. za grad idealka. trosi ko upaljac..

Link to comment

Vozio sam Skodu Yeti sa tim 1.2 motorom u vise navrata po gradu i okolini. Po secanju ima 77kw.  Sve je super dok ne dodjes u zonu brzine za autoput a onda sve postaje mnogo teze narocito ako je punije vozilo. Isto nisam siguran da trosi kao upaljac ako ga gazis. Mislim da je bilo problema sa turbo punjacem na oko 100k. U svakom slucaju treba malo prostudirati taj motor.

Link to comment

evo update.

u subotu cu obaviti probnu voznju za aurisa, 11/2011, 54k km, 1600 kubika, 9990,- ukljucujuci zimske i letnje gume.

odlicno ocuvan i negovan.

 

onaj golf je i dalje "ziv". mozda i njega probam.

Link to comment

rece mi juce jedan kolega kojem su automobili jedini hobi da se manem francuza i italijana.

samo nemci i japanci, a od japanaca prvo toyota. i eto... ce vidimo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...