Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ok, ja mozda jesam boske poreklom, pa otud ovo, ali ne bih ni u ludilu razmatrao konfekciju tipa c5 ili insignije pre golfare.

japanci su pak nesto drugo.

Link to comment

a mozda da se resetujem malo. u principu cu auto voziti do posla i nazad sto je nekih 70km, i onda vikendom po okolini sa familijom, u srbiju 2 puta godisnje,

 

Po ovom opisu, tebi treba BMW X5, Audi Q7 ili mečka M klase.

 

 

Za te pare bi trebalo da ima Aurisa oko tebe da biraš. Možda isto i Honde Insight ili čak Prius ako te hibrid stimuliše (mada ne znak kako bi to u Srbiji punio, kroz prozor preko produžnog kabla?). Možda bi ušao i Suzuki SX4 ili Volvo V50 u taj kombo?  Mada džabe priča, ti si se već zakačio za Pežo izgleda.

Link to comment

Po ovom opisu, tebi treba BMW X5, Audi Q7 ili mečka M klase.

 

 

Za te pare bi trebalo da ima Aurisa oko tebe da biraš. Možda isto i Honde Insight ili čak Prius ako te hibrid stimuliše (mada ne znak kako bi to u Srbiji punio, kroz prozor preko produžnog kabla?). Možda bi ušao i Suzuki SX4 ili Volvo V50 u taj kombo?  Mada džabe priča, ti si se već zakačio za Pežo izgleda.

 

ih, pa sta ce mi zderaci goriva za na-posao-pa-kuci?

 

nema bas toliko mnogo aurisa u samom gradu. sto i mene cudi. polovnih yarisa i ayga imas kod svakog imbisa.

Link to comment

ih, pa sta ce mi zderaci goriva za na-posao-pa-kuci?

 

 

Kako zašto, pa ideš time u Srbiju pobogu, kako ćeš da se pojaviš dole sa nekim Suzukijem Marutijem? Ne ide to brale.

Link to comment

Kad vec neces A3 uzmi Astru sedan i uziva

 

tu cu sutra cim pre pogledati. to mi je tamo gde radim, a imam jednog frika za aute koji ce baciti detaljniji pogled.

 

@razzy, pa ako sam preziveo toliko godine dolaska dole sa adidasom illi johanom seifertom, preziveo bih i franko-dzapaniza.

Link to comment

Nisam siguran da ima potrebe da insistiraš na maloj kilometraži, tamo su dobri putevi i dobro gorivo, auto koji je prešao 100-150k i ako je dobro održavan je još uvek u jako dobro stanju. Vidi i Ford Mondeo. :)

 

Btw, ne znam koje su tačno cene tamo, ali ovde je nov Hyundai i30 negde oko 11000€, sa 5 godina garancije bez ograničenja km, za te pare bih pre tako nešto uzeo bez razmišljanja nego 5 godina star Golf, makar ga i baba vozila samo do crkve.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Ima neko iskustva sa Alfom 159?

Ceo zivot vozim fiate i nemam zamerki. Osim redovnog odrzavanja, nikad nista. Imao sam jos svasta pored fiatica (vw, suzuki, opel, reanult, kia, ...), ali fiatom sam nekako najzadovoljniji - najbolji odnos cena/kvalitet, barem kod polovnjaka.

Link to comment

Nisam siguran da ima potrebe da insistiraš na maloj kilometraži, tamo su dobri putevi i dobro gorivo, auto koji je prešao 100-150k i ako je dobro održavan je još uvek u jako dobro stanju. Vidi i Ford Mondeo. :)

 

Btw, ne znam koje su tačno cene tamo, ali ovde je nov Hyundai i30 negde oko 11000€, sa 5 godina garancije bez ograničenja km, za te pare bih pre tako nešto uzeo bez razmišljanja nego 5 godina star Golf, makar ga i baba vozila samo do crkve.

 

ovde i30 isto toliko, ali 3-4 godine star. 

 

a kakav je skoda rapid? ne izgleda lose

Edited by Ros
Link to comment

 

to je reimport verovatno. cena jeste 10-12k za 2011-2013. uglavnom. verovatno bi se naslo i za manje.

Link to comment

ovde i30 isto toliko, ali 3-4 godine star.

 

a kakav je skoda rapid? ne izgleda lose

Rapid je redizajnirana i modernizovana Skoda Fabia Sedan.

Ne izgleda lose, veliki sirok auto, nesto iispod Oktavie

Edited by Milosh76
Link to comment

Ima neko iskustva sa Alfom 159?

Ceo zivot vozim fiate i nemam zamerki. Osim redovnog odrzavanja, nikad nista. Imao sam jos svasta pored fiatica (vw, suzuki, opel, reanult, kia, ...), ali fiatom sam nekako najzadovoljniji - najbolji odnos cena/kvalitet, barem kod polovnjaka.

Ako voliš Alfe i Fijate uzmi. Neki će reći super, drugi će reći sranje

Ja ću reći uzmi. Sjajan auto, lep, predivnog enterijera, siguran, brz, odličnog ubrzanja. Alfa u svom najboljem obliku

Link to comment

Ako voliš Alfe i Fijate uzmi. Neki će reći super, drugi će reći sranje

Ja ću reći uzmi. Sjajan auto, lep, predivnog enterijera, siguran, brz, odličnog ubrzanja. Alfa u svom najboljem obliku

 

+1

Link to comment

Ima neko iskustva sa Alfom 159?

Ceo zivot vozim fiate i nemam zamerki. Osim redovnog odrzavanja, nikad nista. Imao sam jos svasta pored fiatica (vw, suzuki, opel, reanult, kia, ...), ali fiatom sam nekako najzadovoljniji - najbolji odnos cena/kvalitet, barem kod polovnjaka.

Ima jedan moj kolega dizelku 16V. Vozi je već 2 godine i zadovoljan je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...