Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pa ima vise mesta u C4 nego u Golfu... u C4 sam se vozio u Golfu nisam

 

Licno ne bih uzeo nijedan od ponudjenih, pogotovo ako bih imao 10k evra za budzet. Neka Mazda bi tu super legla ili Tojota, koja je za klasu bolja od oba predlozena automobila

Link to comment

plus za golfa je sto je golf.

oba su super ocuvana i uredna.

c4 je skoro dve godine mladji, i malo je manje presao.

 

minus za golf je sto je osiguranje za golf skuplje.

c4 je komforniji i ima veci gepek.

 

@milos76, ima jako puno francuskih automobila ovde. prednjaci peugeot. imam nekoliko kolega nemaca koje voze pezo. jedan ima sad 12-i pezo u poslednjih 30 godina

Link to comment

Pa ima vise mesta u C4 nego u Golfu... u C4 sam se vozio u Golfu nisam

 

Licno ne bih uzeo nijedan od ponudjenih, pogotovo ako bih imao 10k evra za budzet. Neka Mazda bi tu super legla ili Tojota, koja je za klasu bolja od oba predlozena automobila

 

slabo imam mazdi 3 u ponudi za te pare. jednostavno ih nema na ponudi.

tojota auris takodje nema bas previse. 

ogranicio sam se samo na minhen jer nemam vremena da bazam po okolini. imam samo petak popodne i subotu da obilazim.

Link to comment

If i may, ortak je baš kupio auto za tu neku sumu, 10500, doduše ovde kod nas. Uzeo civica 2012 sa 40.000 na brojaču. Najbolje alternative bile insignija, i mazda 6, bmw, audi i mečke iste klase su skuplje nenormalno. Francuze nije ni razmatrao. Meni je barem insignija pik vredan razmatranja.

Link to comment

sa insigniom i C5 onda izlazim iz budzeta pod uslovima da je najstarije 2011, i ne preko 50-60k.

ma, najradije bih novog peugeot 308, ali on polovan krece od 13,5k. :)

 

a mozda da se resetujem malo. u principu cu auto voziti do posla i nazad sto je nekih 70km, i onda vikendom po okolini sa familijom, u srbiju 2 puta godisnje, i to je to. tu bi imalo smisla i nesto manje vozilo (korsa, fiesta, polo, yaris, itd...), tj. da manje trosi. a opet kad je veci auto, onda je voznja udobnija. 

najlakse je kad si milioner. odes i kupis 2-3 komada. za svaku priliku.

Link to comment

sa insigniom i C5 onda izlazim iz budzeta pod uslovima da je najstarije 2011, i ne preko 50-60k.

ma, najradije bih novog peugeot 308, ali on polovan krece od 13,5k. :)

 

Godina trajanja i 20, 30, 40k km za takav auto ne znači ništa, a ipak je auto više klase u pitanju o odnosu na ono što si kačio.

 

No, ti daješ pare pa ti i biraš. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...