Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Sta ne? Ne preporucujes ili je to sve isto?

 

Znam kakav je prelaz bio sa Juga na Punta, pa sa Punta na Skodu.. Prelaz sa Skode na Daciju mi deluje kao korak nazad... mozda i gresim?

Edited by Milosh76
Link to comment

Da li vredi kupiti Dacia Sandero Stepway polovnjak? Recimo ovaj  ili ovaj

 

Naravno, ne pada mi na pamet da dajem mnogo vise od 5000 evra :D

Kod drugog pise da je motor 1,6 75ks, a takav ne postoji. Mislim da se u Stepway ugrađivao samo 1,6 od 90ks, a 75ks je imao 1,4 motor. Generalno su se dobro pokazali.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Sto se tice dugih voznji i pouzdanosti, Puntom ne bih krenuo(cisto licni osecaj pouzdanosti automobila) u Toskanu(oko 1200km), a sa Skodom sam isao bez problema.

 

 

ovo me podsetilo na 2004 i moj put iz beograda za moskvu tek kupljenim mercedesom '87. godista. negde kod novog sada nam je otpao auspuh :D . na karpatima smo isto stajali par sati, ne secam se tacno sta smo cekali, ali znam da smo zvali mehanicara. pored tehnickih problema, zbog nekog sranja sa papirima nismo mogli uci u rusiju iz ukrajine pa smo morali preko bjelorusije. standardno drndanje na svakoj granici, ocerupali su nas, secam se da je cale pukao pred kraj i sasuo sav bes u lice bjeloruskom cariniku na poslednjem prelazu, mislio sam da cemo zaglaviti corku. tokom istog puta su ukrajinski carinici nesto oko pritvora trabunjali, ali to je bio jeftin blef koji sam vec naucio kod moskovskih pandura, jasno je bilo da treba da se plati i da hoce da me uplasi malo kako bi uzeo vise.

 

par godina pre mercedesa na slican nacin smo i polovnu volgu iz kijeva dovozili. pratili su nas prijatelji u svojim kolima do granice, tako je ukrajina sigurna tada bila. ocajni putevi, slabo osvetljenje, u rusiju kada se prelazi kao da u las vegas ulazis.

 

zelim reci, nisi valjda lud ici puntom za toskanu  :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Golf koji za 5 godina u Nemackoj predje manje od 40.000 km? I ovaj Sitroen koji za 3 godine predje manje od 30.000 km.

 

Vise ces kilometara preci za taj period u u Srbiji i ako ides na more u Grcku/Budvu!

 

Ako vec biras, izaberi sta ti je bitnije, udobnost i godiste ili brzina i manja registracija!

 

Ako uvozis auto za 10.000 evra + dazbine... bolje da u Srbiji kupis nov auto, bar znas sta kupujes 100% (sve pod uslovom da si u Srbiji, naravno) :D

Edited by Milosh76
Link to comment

da, kupujem za dojcland

Sta Nemci misle o ljudima koji u Nemackoj voze Francuska vozila? :D

 

Salu na stranu, ako ti treba za porodicu uzmi C4, ako ne, uzmi Golfa... samo bih ja proverio kako je tako malo presao. Imaju li Nemci babe koja vozi samo do Kalenic pijace? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...