Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Iju, treći auto, to ko treće dete... Al će se naplaćaš registracija i malih servisa...

 

A gde to ima za 900e? Po oglasima su duplo skuplji.

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

Link to comment

pa 1800km 900e

 

i mene si zezno, prvo sam pomislio auuu 2002 godište a prešao samo 1800km

 

kao kad sam stalno viđao jagnjetina 20km, a jebote prešli smo 40 gde je više...

 

shvatio sam posle par godina 

Link to comment

i mene si zezno, prvo sam pomislio auuu 2002 godište a prešao samo 1800km

 

kao kad sam stalno viđao jagnjetina 20km, a jebote prešli smo 40 gde je više...

 

shvatio sam posle par godina 

 

:lol:

Link to comment
  • 1 month later...

 

Ovo je automobil za gospodina koji zna šta hoće u svom životu.

 

Ovo je automobil koji može da se nosi sa mnogo, mnogo skupljim sličnim modelima iz PREMIJUM KLASE.

Ovo je automobil koji vozi i Novak Đoković.

Ovo je automobil u kome se vozi skoro ceo politički vrh Francuske i Belgije.

Ovo je automobil u kome ste pravi gospodin 100%.

 

Garantujem: legalnost, kilometražu i uživanje u vožnji ovog LAVA sa automatskim menjačem !!!!

 

biće mi zadovoljstvo da Vam predstavim svoga LAVA !!!!

 

 

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6992705/peugeot-508-20-hdi-163ks-feline

Link to comment

hej, opet treba pomoc. dugo smo gledali xsaru picasso i na kraju shvatili da nam je em prevelik, em sto nam treba samo za godinu, najvise dve. i sad merkamo nesto malo. trenutno dva favorita su 

 

1) polo iz 2001, presao 147k, motor odlican, pregledao mehanicar, ima dokumentaciju za sve sto je radjeno, ali boja (krov, hauba, vrata s jedne strane) otisla od sunca. unutra ok, osim sto se i tapacirung na krovu tu i tamo razlepio i ruzno visi. gume ok za jos godinu sigurno. probali ga, ok, malo teze se prebacuje iz 1 u 2. nema klimu-

 

2) klio iz 2005, presao 145k, motor dobar (vlasnik je mehanicar). i njemu je lak otisao, ali samo na krovu i mnogo manje. unutra tapacirung ok, ali nekoliko malih felera. vidi se iz aviona da je mladji od ovog pod 1 iako su isto presli. gume bi morali da menjamo vrv za 4-5 meseci. ima klimu, ali mora da se dopuni. probali ga, sve ok, malo mu se trese menjac

 

razlika u ceni je nekih 400 jura (klio skuplji).

 

treca opcija je polo iz 2005, presao 150k, super ulickan, nismo ga jos probali. taj je 1000 jura vise od onog pod 1)

Link to comment

pa ne znam gde zivis, ali meni auto bez klime vise nije opcija. plus je to vec jako star auto za tu klasu.

 

ako je kliju vlasnik vec mehanicar nek sredi menjac pa uzimaj to. 

nisam ih mnogo vozio, ali cini mi se da je klio ipak osetno veci i konforniji iznutra.

Link to comment

Beži od tog što teže prebacuje iz 1. u 2.,za par hiljada ostaćeš negde na semaforu ili u gužvi.Jedino da smanjiš cenu jer treba da se otvara menjači da se vidi šta je za zamenu,a to ti je ogroman i skup posao i malo ko zna da ga uradi kako treba.

 

Ako se ljusti lak nije to nista strasno,ali posto se ljusti i na vratima,to onda nece biti od sunca moguce da je nekad u prošlosti prevrtan na krov,pa je lose odradjeno.

 

Jel klio dizel?I kako to trese menjač,obajsni malo slikovitije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...