Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

naravno da treba da kupis i da uzivas mr. no. zato sto mozes.

 

ljubiteljima golfa dvojke, mercedesa a klase, reno klija i ko casa ocuvanih fijat stila ostavi da razglabaju o raciju.

Link to comment

Mr No, kupi Klija, uštedećeš i na kolima i na benzinu!!!!111

 

Ili ako ti treba malčice veći gepek, neka bude neki Fijat Stilo al' da bude kao čaša!!!!!11

Link to comment

Jebote, čak se i italijanskoj policiji smučila Alfa Romeo(a izdržali su stoički više desetina godina), i sad izbacuju Alfe i kupuju Seat.

Link to comment

сеат им беше сјебо ламборџинија својевремено па су вероватно закључили да мора да ваља

Link to comment

сеат им беше сјебо ламборџинија својевремено па су вероватно закључили да мора да ваља

Nije Lambordžini, nego Lamborgini(Lamborghini).

Link to comment

сеат им беше сјебо ламборџинија својевремено па су вероватно закључили да мора да ваља

 

eto onda još jedna opcija za MrNoa - Seat Ibica, klasik

Link to comment

Jebote, čak se i italijanskoj policiji smučila Alfa Romeo(a izdržali su stoički više desetina godina), i sad izbacuju Alfe i kupuju Seat.

ovo i jeste za ,,jebote,, ...al dobro izdržalo se muški.

Edited by Musky
Link to comment

U poslednjih sest meseci sam vozio 3 Clia. Jedan je bio iz klasicnog rent-a-cara, 15KKm na satu, i menjac je vec bio poceo da zajebava pri saltanju u rikverc. DCi 90 motor, ne bas stedljiv (deklarisana kombinovana potrosnja 3.2 litara/100km, stvarna potrosnja u skoro idealnim uslovima je oko 5.5, iole agresivnija voznja brzo baca potrosnju na 7) i relativno neelastican za dizela. Dobro vuce kad je neopterecen, sa 4 osobe unutra vec pocinje da stenje.

 

Osim toga, dva nova (iz fabrike) Clia, jedan sportski RS sa automatskim menjacem sa dvostrukim kvacilom i jedan DCI 90 sa automatik. 

 

Novi Clio je prilicno udoban auto sa dobrom konzolom i odlicno integrisanim SatNav sistemom. Minus je relativno losa upravljivost, ogranicena preglednost i nepouzdanost elektronike (paljenje lampica na novom automobilu). Trudio sam se da ga zavolim (dobro dizajniran auto), al nije auto za mene.

 

Ma ono je bila sprdnja, mene samo čudi kako Mr No nije prvo kupio onu Alficu pa se tek onda pohvalio, ono je nešto što impulsivno kupiš pa posle razmišljaš.

 

Taj iz rent-a-cara je bio baš izdrndan, to ne bi smelo baš tako pri tolikoj kilometraži, mislim to je stvarno prevelika potrošnja. Ja sa mojim do tih 5.5 dobacim samo pri najvećem akanju po gradu, recimo sa uključenom klimom. Ovo što si naveo kao problem kod novog Klija (koji stvarno lepo izgleda) su isti problemi kao i sa starim, osim za udobnost. Prilično je tvrd i još je moj imao neko sportsko vešanje i kada sam vratio na normalno, kao da sam seo u novi automobil (mada je i dalje tvrdo za prosečnog putnika). Ni ovaj moj više ne vuče kako je vukao, ali i dalje tu nemam većih problema, dobro se nosi i pod opterećenjem.

 

Vrlo rado bih probao neki RS, kontam da je prezabavno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...