Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Sta tebe cini kvalifikovanim za razumevanje u avto, osim sto nisi lep ko lutka? :fantom:

 

Poanta je da mu ne treba raketa od motora, ako ne moze da je koristi. Voznja automatika je dosadno iskustvo.

pa najbolje da jos znas sta coveku treba, a sve na osnovu ta 2 ipo auta u koje si usao.

Link to comment

pa da ali 1.6 dizel je verovatno negde oko 110-120KS, to je onako mejnstrim vozilo tek da namirises malo sta ti novi dizeli mogu. zezanje pocinje od 150-170KS pa navise. sustinski problem tih velikih i jakih dizela je sto periferija motora ne moze da izdrzi to opterecenje tako dobro kao automatik, narocito ako se uzme u obzir kakve sve budale voze i koliko od njih stvarno zna da saltuje. pored toga svi ti automatici na vozilima te klase imaju razlicite rezime voznje, sport, winter, bla bla, tako da je ta jednacina dosta komplikovanija od nekadasnje podele na dosadne automatike i seksi manuelce, oko koje naravno da nije bilo zbora.

 

inace se btw slazem da je brera besmislen izbor po mnogo osnova, ali ne na prvom mestu zbog ovog motora i menjaca. ali mnogi muskarci biraju kola kurcem tako da razumem.

Edited by yolo
Link to comment

Mogu da pisem ili na osnovu licnog iskustva ili na osnovu preporuka sa internetsa. Kapiram da internet moze i sam da preore.

jebiga, najludje avto koje sam vozio, doduse, nije da sam vozio sve neke raketle, je pasat 2.7 biturbo sa automackim.

i nije dosadan uopste.

Link to comment

Mogu da pisem ili na osnovu licnog iskustva ili na osnovu preporuka sa internetsa. Kapiram da internet moze i sam da preore.

 

Zavisi od stila voznje, ja volim da imam kontrolu nad automobilom u svakom trenutku. OK na pravcu, ali na putu sa krivinama voznja automatika postaje pakao.

Pa moderni automatski menjači skoro svi imaju varijantu manuelnog menjanja brzina kad ti zatreba, i dok ti treba, recimo u krivinama.

Link to comment

njemu pricaj, on jos zivi u vremenu golfa dvojke.

cuj, dizel trom, automatik dosadan :fantom:

Zaista.

S-mode pomera bubrege i ostale unutrašnje organe.

Nema to više veze s onim ™ automatic menjačima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...