Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nisam uspeo da prodam auto jos uvek za kesh, trazim 1800 a najvise dobijao 1600, ostalo sve neke zamene za neki Polo (necu Polo), Pezo 307 (2.0 hdi ali beli, plus motor drnda kad se upali i generalno u losijem stanju od moje Astre), a izmedju ostalog i ovako nesto:

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6460822/bmw-320

 

Nije konkretno ovaj ali isti takav, i motor i boja i godiste i sve. Jel valja cemu ovo? Otprilike bih morao da doplatim 1500 sto nije uopste malo za samo 3 godine mladji auto ali ipak je BMW... ne volim zadnju vucu ali recimo da mi je ovaj model ok po izgledu, samo ne znam nista drugo.

Link to comment

to je avion za tvoju astru. bojim se samo da bi i odrzavanje kostalo kao da vozis avion :) doduse, nemam pojma o tome koliko kosta servisiranje ovakve bembare, tako da je moguce i da uopste nisam u pravu.

Edited by ikar
Link to comment

      

      Znaš kako kažu, vlasnik jahte je srećan dva puta, kad je kupi i kad je proda.

Edited by Musky
Link to comment

Znas kako kazu, raspitao sam se konkretno za ovaj auto sto mi je ponudjen i receno mi je da ubacen motor od neke petice jer je taj njegov riknuo, kao i da ima jos nekih nedostataka tako da sam od toga definitivno odustao. Ima jedan dobar isti takav na prodaju ovamo u gradu ali me odbija zadnja vuca, sto sam na kratko smetnuo s uma, a i svi kazu da je tesko naci primerak kojem dusa nije izvadjena tj. koji nema milijardu predjenih kilometara. Inace kazu da je taj e46 odlican a ovaj 2.0 dizel valjda ima lanac pa nema velikog servisa. Jos pise da je verzija od 150 konja bolja od ove sa 136, iz nekoliko raznih razloga.

 

I naravno da je avion za moju Astru ali ipak necu, kazu da nije jeftino odrzavanje a meni je ovo bilo super jer nisam imao prakticno nikakvih problema za 6 godina, neplanirano potrosio 300-400 evra. Navodno je motor kvalitetan i jako dobro vuce a ne trosi puno i ne kvare se delovi cesto, ali kad nesto ode sve je dosta skuplje nego sto sam navikao pa necu da rizikujem :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

^ to sam isto rekao džontra volti kad sam mu prodao svoj avion

:nobles:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ma ne mucim se, ne gori mi da menjam auto ove godine uopste, samo bih voleo jer imam neverovatnu sposobnost da jako brzo odlepim i prokockam pare, kao sto umem i da napravim isto tako. Ovako bih kao uradio nesto pametno a i manje bih se kladio, jer ne bi bilo para sa strane.

Link to comment

Ma ne mucim se, ne gori mi da menjam auto ove godine uopste, samo bih voleo jer imam neverovatnu sposobnost da jako brzo odlepim i prokockam pare, kao sto umem i da napravim isto tako. Ovako bih kao uradio nesto pametno a i manje bih se kladio, jer ne bi bilo para sa strane.

daj meni da ti ih cuvam.

Link to comment

Da li ovaj C4 vredi ove pare? Osim sto francuzi imaju "problem" sa skupim odrzavanjem, sta me jos moze iznenaditi?

Generalno me zanima benzinac, 4/5 vrata. da ima klimu, abs i slicno, da je odrzavanje pristojno skupo/povoljno. Gledao sam po oglasima Astre, Hyndai i30 i sl. klasu vozila Izmedju 5 i 6000 evra bih dao plafon.

 

Ako bi se otvorio najstrasnije za kredu i tako to (to je krajnja opcija) u igru ulazi i Skoda Rapid.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...