Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Vozila uvezena do 30. juna 2012 godine ne moraju da menjaju poziciju volana.

Sve uvezeno nakon tog datuma se ne može registrovati bez ove intervencije.

Link to comment

a bas si odlucio da uzmes kupe tj. sportnjak?

bojim se da ces u tom cenovnom rangu tesko naci nesto dobro.

mozda bolje da za pocetak uzmes nesto obicnije a pouzdanije.

Link to comment

a bas si odlucio da uzmes kupe tj. sportnjak?

bojim se da ces u tom cenovnom rangu tesko naci nesto dobro.

mozda bolje da za pocetak uzmes nesto obicnije a pouzdanije.

Pa ne bas, kupe je jedna od opcija. Prvo sto sam razmisljao je Corolla (limuzina), ali njih generalno ima jako malo, i ne moze to za te pare... Honda Accord neka starija, al opet ni njih nema generalno, ne znam zasto...

 

Ono sto sam ugl. vidjao je da ljudi tek kasnije gledaju samo da uzmu neki "pouzdaniji" a "obicniji" auto, kada imaju vise iskustva i znaju kakav automobil im lezi.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Ne znam kako ljudi zaobilaze sa volanom na desnoj strani? Pogotovu kada je prometan put i negde žuriš. Kako to ide "idem sada, pa šta bude..."?

Link to comment

Ne znam kako ljudi zaobilaze sa volanom na desnoj strani? Pogotovu kada je prometan put i negde žuriš. Kako to ide "idem sada, pa šta bude..."?

Ma moze, jebem li ga, zajebano ali se navikne; inace, ima neki zajeb sa volanom na 'engleskoj' strani koji je negovan i na Kontinentu, pa su tako sve do kraja osamdesetih godina proslog veka italijanski i ne samo italijanski kamioni, teski narocito, imali takodje volane na desnoj strani...

Jedino objasnjenje koje je meni kad sam kamionisao palo na pamet je da se tako - a to je tacno - bolje prati desna ivica puta/staze kojom se vozi, da preticanja i nisu toliko od znacaja/cesta, a meni licno je bilo lakse u onoj cuvenoj dilemi tokom mimoilazenja kamiona koji vozis sa grupom pesaka.

Ono, prebrojis ih dok im ides u susret, pa ih zatim prebrojis u retrovizoru kad ih mimoidjes i ako se brojke poklapaju OK je, uspeo si...  :isuse:

Link to comment

Šurak mi živi u Minhenu...razmišljam da se otarasim mog grande punta 2006. dizelaša i kupim nešto švapsko. šta biste vi pazarili do 6000 € tamo? Koliko sad idu carine, porezi?

Edited by slow
Link to comment

drugar je nesto racunao, i na auto slicne cijene, sracunao je da mora jos 1500 - 2k da doda.

 

mislim da ne mozes mnogo da profitiras, pogotovo sto kapiram da ti je motiv to sto ti je grande punto dosadio.

Link to comment

Da, dosadio mi je. Kupio sam ga 1.3 multijet motorom, šest brzina, 90 KS, i to je malo, uopšte nije startan. Mnogo su bolji oni sa 1.9 mjet motorima, ali to sam tek kasnije saznao. Jebi ga kad sam žurio sa kupovinom...nikada ne treba žuriti

Edited by slow
Link to comment

Ako opet hoceš dizela zašto ne uzmeš taj sa 1,9? Motor im je bolji od većine nemačkih te veličine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...