Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

mi (taxi vozimo ortacki) imamo stila jtd, ali je poceo opasno da zajebava jer ovde u petrovcu na mlavi mozemo sa sigurnoscu da kazemo da imamo najgore puteve u srbiji, tako da bi ga menjali za libru i zato me zanima da li neko ima iskustva sa njom?

Link to comment

Roadsteri su inace skuplji, tako da ako je stvarno dobar ne mora to biti previse. Medjutim, kod starijih kabrioleta su problemi s krovom redovna pojava, a popravka je pakleno skupa. Ovaj ima 13 godina, tako da ne bih zbog toga to razmatrao.

Link to comment

Obrati pažnju na zadnju klupu...nije slučajno što nema njene fotografije u oglasu.

Dvesta šestica ima jednu od najmanjih klupa u klasi i širina i prostor za noge.

Ako si preko 180cm visine iza tebe se bukvalno ne mođe sedeti. Gepek neupotrebljiv.

Naravno, ako je sve to uopšte bitno.

Za mlad bračni par bez dece...super kolica, lagan, mali potrošač.

Teško se prodaje...izcenkaj to ponudom na čekanju ako se rešiš da pazariš.

 

Zvučna izolacija u kabini je naravno daleko slabija...treba to dobro testirati.

Bitno je i da li ima lufta u sistemu obaranja prednjih sedišta...često ode po neki zubac baš u poziciji koja ti je prikladna.

 

Ako nije farban, to što hauba nema ni jednu tačkicu ukazuje da ova zujalica nije izlazila iz grada...jer i nije za duže relacije.

Link to comment

Sem nabrojanog krov pregledati, odvesti auto u perionicu i prskati ga najjacim smrkom. Ako pusta vodu to je ogroman problem.

Link to comment

E hvala vam stvarno ste carevi! Inace, to za prostor za noge sam video i nije mi problem - nisam 180, mlad sam i ne planiram da zasnivam porodicu u skorijoj buducnosti :) Ovo za krov cu od sada gledati ako budem isao na tu kabrio varijantu (i ponovo cu se vratiti na vase savete ili pitati za jos).

 

A sada nesto potpuno drugacije... Neko je vec kacio ovde Mazdu RX-8, mislim da sam nasao jos jedan automobil koji je pravo otkrice za mene. U pitanju je Hyundai Tiburon:

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6309721/hyundai-coupe-20-se

 

d9e6fb687fb3-800x600.jpg

 

Sta mislite o ovome i jos jedna stvar zbog koje ce me neki mozda prozivati, ali neka - ako bih pazario ovako nesto hteo bih da narucim neke branike iz inostranstva, da li to moze da se instalira u nekom od ovdasnjih (recimo NS) tuning centara?

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Ne možeš više da registruješ kod nas auto sa volanom na pogrešnoj strani.

Premeštanje košta najmanje soma eura i veliki se cirkus napravi u unutrašnjosti.

Link to comment

kakav si saban :D

odradi i cip tjuning obavezno.

 

inace ne bih nikad kupio auto sa volanom na desnoj strani, niti bih dozvolio registraciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...