Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

zli i ja braća!

 

fantastičnih 100e, a plaćao kešom :isuse:

lik ima dobar promet na placu i strašan je drkadžija. otprilike igra na to da ti kaže cenu i tek kada kažeš da je cena ok ti da test vožnju, a onda kada treba da platiš te jebe da si rekao da je ok cena i ne pušta. nije hteo da raspravlja za dodatnih 50e npr.

ali kasnije mi dao novi akumulator.

Edited by Ravanelli
Link to comment

tja, auto 10god staro, i to opel, za preko 4k... 

 

+1, mislim da je cena sasvim solidna da ne kažem velika, ali ako si zadovoljan i ako je baš utegnut bez dodatnog ulaganja, možda i vredi. Mada, ja opel baš ne varim i to pretežno zbog najružnijih mogućih enterijera. Što se doduše dosta promenilo na bolje od Insignije, poslednje linije astre i sl.

 

I samo 100e dole, ccc.. Nikad od tebe trgovac.

Link to comment

Pa ako mu je lik za dijagnostiku rekao da je ok i ako ga ne čekaju neka veća ulaganja u narednih par godina, onda vredi. Vreme će da pokaže, a u zdravlje ga vozio!

Link to comment

auto je u ns. dođem sutra da prikačim table i da ga vozim iz tog sela dok mu niste prikačili berač kukuruza.

Edited by Ravanelli
Link to comment

A sta ima jos za ~4 hiljade, a da nije neki gejpederski mali auto nego tako neki srednje velicine? Ozbiljno pitam.

ne znam stvarno na čega ciljaju ova dva maga automobilizma. meni je astra ispao best buy u toj kategoriji po onome što sam gledao.

sad tek vidim, ovaj što ti je toni rekao da će ga dati za 3.900 sam zvao u momentu kada ga je čovek prodavao (otišao je baš brzo). kolko m je rekao, dao ga je za deklarisanu cifru.

 

opcije su mi bile da dodam još soma i uzmem golfa 5

 

druga opcija od koje sam za jako malo odustao je bilo da dodam 2 hiljade i uzmem odličnog bmw 1

 

nuđen mi je i audi 3, ali mi je to ipak suviše dizelaški auto.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Uzo ovaj

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5610644/opel-astra-h-16-16v-109000-km

 

ispalo da mi je brat od rodj tetke jedan od jacih ljudi za dijagnostiku u srbiji. odveo ga na plac, ovaj ispipao, rekao da ga uzmem, posle ga pogledao na kanalu i zakacio ga na dijagnostiku i ispao jako dobar

 

++++

 

Imam opciju da mi besplatno urade chip tjuning, ali za to cu jos malo razmisliti. Par ljudi mi savetuje, al brat bas i nije fan tjuninga

 

Poslusaj brata. Sa kupovinom si dobro prosao i nemoj sad da kvaris izmisljotinama. Srecno!

 

Link to comment

ne znam stvarno na čega ciljaju ova dva maga automobilizma. meni je astra ispao best buy u toj kategoriji po onome što sam gledao.

sad tek vidim, ovaj što ti je toni rekao da će ga dati za 3.900 sam zvao u momentu kada ga je čovek prodavao (otišao je baš brzo). kolko m je rekao, dao ga je za deklarisanu cifru.

 

opcije su mi bile da dodam još soma i uzmem golfa 5

 

druga opcija od koje sam za jako malo odustao je bilo da dodam 2 hiljade i uzmem odličnog bmw 1

 

nuđen mi je i audi 3, ali mi je to ipak suviše dizelaški auto.

bole te kurac, odradi cip tjuning i nebo je granica :)

 

 

zajebavam se naravno, nisi mogao mnogo da biras za te novce. ako ti je brat pregledao auto kako valja, ne bi trebalo da si pogresio.

cip tjuning matore mrcine naravno zaboravi.

Link to comment

sad tek vidim, ovaj što ti je toni rekao da će ga dati za 3.900 sam zvao u momentu kada ga je čovek prodavao (otišao je baš brzo). kolko m je rekao, dao ga je za deklarisanu cifru.

 

hm, interesantno.

buduci da je pisalo da cena nije fiksna :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...