Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ne umem da ga vozim :-(

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Nema većeg pakla nego kada probaš da ga parkiraš :( jebena grdosija

Link to comment

Čeka se lista proizvođača i modela koji smeju da se preporuče na ovoj temi. Ako si imao neka dobra iskustva sa nečim što nije sa liste. jebiga.

Nema liste i zabranjenih auta. Svacije iskustvo je dobrodoslo.
Link to comment

istina.

stim sto je kadet bio daleko jednostavniji auto, i manje toga je moglo da pravi probleme.

tipa, duvanje vazduha na astri, koje nema sanse da odmagli stakla, i slicne sitne zajebancije.

Od Opela sam imao 2 Askone, jednu Vektru i jednu Omegu i samo kod ovog poslednjeg nisam imao vecih problema s magljenjem stakala. Inace sam vam cini mi se vec pisao da izbegavate kola s pocetka proizvodnje. I u tvom slucaju se potvrdio taj stav ispravnim. Kadet ti je bio zadnja serija sa ispravljenim nedostacima, a Astra prva sa svim decijim bolestima.
Link to comment

Od Opela sam imao 2 Askone, jednu Vektru i jednu Omegu i samo kod ovog poslednjeg nisam imao vecih problema s magljenjem stakala. Inace sam vam cini mi se vec pisao da izbegavate kola s pocetka proizvodnje. I u tvom slucaju se potvrdio taj stav ispravnim. Kadet ti je bio zadnja serija sa ispravljenim nedostacima, a Astra prva sa svim decijim bolestima.

pa evo, kad vec pomenuh magljenje, kod kadeta takvih problema nije bilo.

slazem se da uvek treba uzeti neki ristajl model, ali astra je valjda bila samo novi kadet sa drugim imenom, nije da je bas drugaciji koncept u pitanju.

Link to comment

Sta je naopako?

Kupljen polovan kao i svi nastimani presao 145 k km,

odmah odradjen veliki servis nakon kupovine, nakon 1k km upalio se nizak nivo ulja, kao i cuveni antipollution fault, potrosio ulje, dimcina pozadi pichi, turbina se ne ukljucuje, tako da odradjena generalka, koju inace niko nije video da radi na tim cuvenim 1,6 HDi motorima, al eto ja sam uradio

Link to comment

Kad smo kod magljenja, moj magli kao nenormalan, samo nisam razmišljao o tome kao o nekom velikom problemu..

 

A što se tiče kadeta, bivši kolega vozio neki gsi koji je išao kao jebena formula, mislim da je trošio tipa 15l, kola koštala malo jače od iznosa punog rezervoara :D

Link to comment

Kupljen polovan kao i svi nastimani presao 145 k km,

odmah odradjen veliki servis nakon kupovine, nakon 1k km upalio se nizak nivo ulja, kao i cuveni antipollution fault, potrosio ulje, dimcina pozadi pichi, turbina se ne ukljucuje, tako da odradjena generalka, koju inace niko nije video da radi na tim cuvenim 1,6 HDi motorima, al eto ja sam uradio

Zna li se zbog čega je tako naglo izgubio ulje? I koliko te je to sve koštalo?

Link to comment

Nema liste i zabranjenih auta. Svacije iskustvo je dobrodoslo.

 

bilo je nezadovoljstva i ozlojeđenosti kada sam izneo svoje pozitivno iskustvo sa Kliom, pa reko' da pitam...

Link to comment

Ja malo klimu ili prozor i sve 5.

Na onim Opelima nisam imao klimu, a na sadasnjem Fiatu Marei imam, ali on lepo isusi stakla i bez toga.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...