Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ne znam da li je on lep. :)

 

znam da je gledala swifta, sx4. to joj se svidja.

Sx4 je skroz dobar auto. Moj komšija ga ima dugo i zadovoljan je. Video sam da stavlja i kolica u njega (ima malo dete), tako da i to odgovara. Podrži je oko toga, em što je dobar auto, em što nećeš ti biti kriv ako posle zbog nečeg ne bude zadovoljna. Za te pare možeš naći poslednju seriju prethodnog modela i bog da te vidi.

Link to comment

Sx4 je skroz dobar auto. Moj komšija ga ima dugo i zadovoljan je. Video sam da stavlja i kolica u njega (ima malo dete), tako da i to odgovara. Podrži je oko toga, em što je dobar auto, em što nećeš ti biti kriv ako posle zbog nečeg ne bude zadovoljna. Za te pare možeš naći poslednju seriju prethodnog modela i bog da te vidi.

I novi model, ako bi neko da kupi znatno je veći, a za za nekih 12K nudi opremu koji neki ne nude ni u mnogo jačim varijantama.

 

Ja ga nešto gledam, svrbe me prsti da ga uzmem na jesen...

Link to comment

Fiesta?

gledao sam novu fiestu, imao probnu vožnju, al meni to slab auto.

imaš sada neku ponudu 8.900 evrevija bazični model + klima, čeka se 2 meseca da stigne

Link to comment

Sx4 je skroz dobar auto. Moj komšija ga ima dugo i zadovoljan je. Video sam da stavlja i kolica u njega (ima malo dete), tako da i to odgovara. Podrži je oko toga, em što je dobar auto, em što nećeš ti biti kriv ako posle zbog nečeg ne bude zadovoljna. Za te pare možeš naći poslednju seriju prethodnog modela i bog da te vidi.

odlican izbor, robusno auto, primeraradi, ima lanac mesto zupc kaisa, dojaja zavrsna obrada, nije previse stedljiv, ali ni neko ludilo trosadzija.

po mom misljenju, odlican izbor.

Link to comment

ne znam da li mi se isplati plin otkako su roknuli jaču akcizu, plus voziću ga malo. svaki dan do posla ću imati par km i svakog trećeg vikenda se malo vozikati ada, košutnjak, titel, avala..

To sto ces ga voziti malo je jos jedna cinjenica u prilog tvrdnji da ti je bolji benzinac. Bez plina imas situaciju da je potrosnja u litrama za 1l veca od dizela, a benzin je malo jeftiniji, tako da tu neces imati neku bitnu razliku, a nemas potencijalno veoma skupe kvarove. Ista prica koju sam vam pisao kod poredjenja Stila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...