Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

neobicno mi je to sto za opela benzinca set kvacila (sachs ili luk) kosta vise nego ovaj tvoj valeo. ali nije prvi put da je ovakva razlika u ceni na verujem istovetnim delovima na dva razlicita brenda.

Nismo se razumeli, ti si pisao o ceni za dizela, a ja za benzinca. Objasnio sam i zasto dizelsko kvacilo mora biti skuplje.
Link to comment

Gospodo forumaši, imate li možda neku informaciju ili ideju o ceni koja se može postići za Saxo 1.5 dizel, 2001. godište, 120 hiljada kilometara?

 

Pomogla bi i opaska da li tako nešto uopšte ima prođu na tržištu polovnjaka.

Edited by beowl
Link to comment

pitas li da li je dobar za nabavku ili da li je prodavljiv?

dosta informacija o tom modelu mozes naci na citroen forumu srbije.

taj mali auto se dobro prodavao i jos je trazen

Link to comment

[quote name="beowl" post="3015176" timestamp="1428332532"

Gospodo forumaši, imate li možda neku informaciju ili ideju o ceni koja se može postići za Saxo 1.5 dizel, 2001. godište, 120 hiljada kilometara?

 

Pomogla bi i opaska da li tako nešto uopšte ima prođu na tržištu polovnjaka.Mali potrosaci klasicno su atraktivni, a kod tvog je bitno da li je Euro 3, posto je to prelazna godina. Ako jeste, onda ces sigurno po stici bolju cenu jer je onda interesantan i taksistima i auto skolama. Za kilometrazu ce svakako biti sumnjicavi jer za dizel star 14 godina to deuje veoma malo.

Edited by nesha taxista
Link to comment

pa dobro mali gradski dizeli i nisu bili sluzbeni dugoprugasi i mogu proci s malom kilometrazom mada je 120 k preterano malo na prvi pogled. moj ima 11 god i presao 145000

Link to comment

Suština je u tome da su dizeli kad ih kupuješ nove osetno skuplji od odgovarajućeg benzinca, a slabo ko daje veće pare zbog neke ljubavi.

Link to comment

podigao sam budžet. sada sam na opel astri :zli: koju ću najverovatnije uzeti, samo ne znam da li da uzimam 1.4 benzin ili 1.7 dizel? idem do 5k

Edited by Ravanelli
Link to comment

ne znam da li mi se isplati plin otkako su roknuli jaču akcizu, plus voziću ga malo. svaki dan do posla ću imati par km i svakog trećeg vikenda se malo vozikati ada, košutnjak, titel, avala..

Edited by Ravanelli
Link to comment

Nismo se razumeli, ti si pisao o ceni za dizela, a ja za benzinca. Objasnio sam i zasto dizelsko kvacilo mora biti skuplje.

 

ne ne, pisao sam za benzinac. slucajno znam cenu za astru H za benzinac, doduse mislim da je ovo bilo za 1.6 motor, ortak je menjao u slicno vreme i razlika je bila oko 220e u odnosu na deo za mene.

Link to comment

Ka kakav plin, uzmi H dizel 1.7 (ako je cdti). Vec sam pricao, jednu takvu imam na poslu i skroz dobar auto, em sto nije pravila do sada neke probleme em sto je u voznji neocekivano agilna. Drugo uvek ces posle lakse prodati dizela.

 

Gledaj slobodnoi 1.9 cdti sa 120KS ako ti se uklapa u budjet, mada i ova 1.7 odradjuje sve radnje.

Link to comment

dajte neki predlog za auto za zenu, red velicine 7000-8000 eur.

 

uslovi su: lep, ne mnogo star, da nije previse presao. bilo bi dobro da ima i mesta u gepeku za kolica za bebu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...