Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ja sam naglasio da je reč o Alfi 147 i kroz zajebanciju naveo sopstvenu opservaciju stečenu kroz vozačko iskustvo po Beogradu

 

ovo ostalo ti je besmisleno jer mi je Alfa 156 jedan od najtražih automobila ikada

 

jebiga, slab si sa prepostavkama, mani ih se, znaš da su one majka svakog zajeba.

da nisi barem 5 puta ovde preporučivao klija kojeg i sam voziš, pa da ti i kažem da si u pravu. ovako, bolje da se ovde zaustavimo.

Link to comment

da nisi barem 5 puta ovde preporučivao klija kojeg i sam voziš, pa da ti i kažem da si u pravu. ovako, bolje da se ovde zaustavimo.

 

:lol:

 

kakav ti je to argument leba ti? Jesam, preporučivao sam to onome ko hoće da se vozika i da ga ne košta previše, sasvim dobro gradsko rešenje. Ali taj pokušaj učitavanja kako je Klio zakon a Alfa sranje je krajnje patetičan. I kako to uvek naletiš na mene kada te muči pesak u... Zaobiđi me, kad već nemaš ništa pametno da kažeš.

Link to comment

ovakve su uvek rasprave po automobilskim forumima i zavrse se ili preporukom da kupi auto isti ko tvoj ili da doda jos hiljadu evra "pa da bira".

Link to comment

pogledao sam ove alfe i jebote kakav dizajn!

kakav qrac dizajn, to ti se svidja zato sto imas malu pisu i voleo bi da sednes u dzipa, al nemas para.

Link to comment

Jebem li ga, za pet godina na alfi nisam dinara uložio osim redovnih servisa.

u stvari jesam, 10€ na crevo hladnjaka

cekaj, zar za tebe ne vazi ono pravilo da si srecan bio samo kad si ga kupio i da ces biti srecan samo jos jednom - kad ga prodas?

Link to comment

:lol:

 

kakav ti je to argument leba ti? Jesam, preporučivao sam to onome ko hoće da se vozika i da ga ne košta previše, sasvim dobro gradsko rešenje. Ali taj pokušaj učitavanja kako je Klio zakon a Alfa sranje je krajnje patetičan. I kako to uvek naletiš na mene kada te muči pesak u... Zaobiđi me, kad već nemaš ništa pametno da kažeš.

u pravu si, pusticu tebe da dominiras svojim megapametnim izjavama poput one o vozacima alfe 147 ili, kad se ukaze prilika, da preporucis drugima izuzetno gradsko resenje - clio 1,5 dizel.

Link to comment

Moja dva druga su imali Alfe, jedan ima i dalje. Obe 156ice, 1.8TS i 1.6TS. Ovaj prvi je platio pre x godina 7 hiljada i za par godina je jos uleteo bar toliko, pre nego sto je doplatio par stotina evra za neki Stilo karavan, dok ovaj drugi vozi i dalje i kaze da ga super sluzi. Ono sto sam ja primetio dok sam se vozio je da oba lupaju jako preko rupa, cak i najmanjih, i to je veliko sranje.

Link to comment

pogledao sam ove alfe i jebote kakav dizajn!

+1

dizajn jebe majke a i unutrasnjost za te pare.

oko cega se svi slazu, i ponosni vlasnici i hejteri, je da imaju osetljiv trap.

Link to comment

ko bre nema para za terenac?

 

sa's vidis kad kupi ladu nivu, ko pravi hipster. :)

 

Realno, bolji je izbor od većine koji su mu preporučeni.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...