Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

kakve sad veze imaji nasi putevi sa onom sto sam ja napisao?

Ima veze jer losi putevi mogu biti uzrok sudara, kvarova i raznih ostecenja automobila.

Sa druge strane, to je bio moj komentar na Filipenkovo pitanje.

Edited by Milosh76
Link to comment

11k. Pri čemu mogu da zamenim za svoj auto i doplatu jer poznaniku/komšiji treba manji auto.

 

Nisam pametan, ja isto mislim da je najveći auto koji ima smisla voziti u Srbiji neka, kad smo već kod Tojote, Corolla ili npr. VW Jetta, Škoda Octavia, ali ono...ne znam, u dilemi sam ozbiljnoj jer je dobra prilika, ali opet, nije da mi je neophodno.

 

Hvala svima na utiscima.

Vidim da je već gotovo ali samo da napomenem da sam se u poslednjih par godina navozao rentiranih Toyoti i da me je Corolla prilično razočarala, čak mi se Auris više dopao. Sve to ne može ni da prismrdi Golfu ili Jetti.

Link to comment

Vidim da je već gotovo ali samo da napomenem da sam se u poslednjih par godina navozao rentiranih Toyoti i da me je Corolla prilično razočarala, čak mi se Auris više dopao. Sve to ne može ni da prismrdi Golfu ili Jetti.

 

 

Slažem se potpuno da nema dileme oko toga ko ima prednost. Uz malu razliku da se radi o staroj generaciji, dok u novoj Corolla nema veze više sa starom Corollom i izrađena je na potpuno istoj platformi kao i Auris, razlika im je u dupetu tj. zadnjem delu.

 

Takođe, suptilnu razliku čini i to što za cenu osnovnog modela novog Golfa sa 1.2 benzinom i bez ikakve opreme dobiješ Corollu 1.6 sa automatskim menjačem, kamerom za vožnju unazad, senzorima, srednjim nivoom opreme. Cenim da je tu jedan od osnovnih razloga zašto je VW, jelte, bolji kada gledaš apsolutno 1 na 1 poređenje.

Link to comment
  • 3 weeks later...

 

Koji kralj! Zbunjujuće očuvan... Jednostavno i samo fascinantno očuvan automobil!

 

 

 

 kompletno ocuvan automobil , jedinstven u ovom godistu kako u ekstrijeru tako u enterijeru , zbunjujuce ocuvan nije nov jer nov postoji samo u salonu automobila i na satu pise 000 km i to nemojte da me pitate jer tada bi audi kao nov kostao otprilike 60000 eura minimum zavisno od opreme ali je audi jednostavno i samo fascinantno ocuvan automobil zato sto nije preprodavan nego unikatno cuvan i garaziran . nikad farban , nikad udaran , ili kacen .
Link to comment

Za 14 godina presao 144000, moguce da je zaboravio jednu 0 dok je kucao :)

 

Koliko troši, ili je prešao toliko, ili je milijunaš...

Link to comment

Pa koliko bi trebalo da pređe po vama, to je oko 10000 km godišnje, a to nije malo. 

Edited by JozoMujica
Link to comment
  • 2 months later...

http://www.polovniautomobili.com/oglas4650476/opel_astra_h_17cdti/

 

Jel neko vozio ovo, kakvi su utisci? Imam nekog viska para jer nisam kupio LED televizor i otisao na more, recimo oko hiljadu i po evra, sto je do 3 i po hiljade ukljucujuci tu i pare od eventualne prodaje moje Astre, pa bih mozda mogao da menjam auto... Drug me nalozio da se nekako snadjem za jos ~hiljadarku i doprcam do ovih 4400 ili malo manje, pa sam sad malo sludjen.

Link to comment

@Zli: mani se, ne vredi tolikog truda. Em je deset godina star, em je Opel, mogu te pare mnogo bolje da se potroše.

 

edit: sad tek videh da je uvezen iz Švice. To jeste ozbiljna preporuka.

Edited by April
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...