Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

@Razz

Ovde su malo drugaciji nego u UK, recimo ovaj sto sam ja gledao je 2.0L ali benzinac. Ali, hvala na linku.

Dobra kupovina, ali samo ako je motor 2.0, benzin ili dizel svejedno. Mnogo je bolji od Fiata 16, sa kojim deli prakticno platformu.

Link to comment

Što reče Nikola Kojo... "Sedišta se obaraju sa strane, a noge se dižu na ramena"  :lol:

 

 

Fiat Sedici je to isto, samo sa Fiatovim logom. Dobar je čak i za grad - nije preterano velik, milina za parkiranje gde se penje na ivičnjak, trpi džombe bolje nego gradski auto...

I ja sam ga razmatrao na kratko, ali je my significant other odbacila, jer joj se nije sviđao. Plus je počela sa komentarima tipa "what's the point of this car?", kao, terenac koji to nije, gradski auto koji to nije, porodični sa tolikim prtljažnikom takođe nije itd itd. Samo sam ućutao pred tim argumentima i posle tiho ridao na wc šolji.

Link to comment

meni zena (bob je blagoslovio itd) vec drugi put priredjuje istu stvar. naime, kad se ona (iz nepoznatih razloga) zagreje za neki auto, onda samo taj auto postoji, a drugi sto se nje tice mogu slobodno da budu zakonom zabranjeni.

 

i to ne samo da je htela suzuki sx4, nego: da nije mnogo presao, da je 4wheel drive, da ima one rails za gepek, da bude hatch, da joj se svidja boja, da bude manualac (jer manje trosi, kao) i mozda sam jos nesto zaboravio.

 

e sad, u svakom momentu u australiji ima par stotina suzuki sx4 na prodaju, ali samo desetak koji odgovaraju svim kriterujimima, nalaze se u kapitalnim gradovima i nisu bezobrazno skupi.

 

pre 10tak godina mi je to isto izvela, samo sa mazdom 121 koju smo morali da idemo da kupimo 300km daleko, u drugoj drzavi.

 

Nikad necu imati tu jasnocu razmisljanja o polovnjacima, ja se za sebe jos nisam odlucio (znam ssmo da necu 4wd) cak ni koju cu marku, a kamoli model.

 

znam samo da mora da bude crven, dovoljno sam omatoreo i red je.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 2 months later...

Jel imao neko iskustva sa Toyota Avensisom? Iskrsla neka kombina, 2010. godište, prešao 65k, 1.6 benzinac...(da, znam da troši više od 1.3 CDTI iz Corse i 1.4 HDI iz Pežoa 207). Nije službeni auto, prvi vlasnik, regularno kupljen ovde i održavan u servisu.

 

Nisam nešto specijalno zalegao, ali ko će ga znati...

Link to comment

Sećam se pre jedno 4, 5 godina sam išao na naku Zvezdinu tekmu, nas 5 ukolima, ortak, njegov ćale i neki njegov prijatelj, puni svi para... Priča taj prijatelj...

 

"Nema, bajo, vozio sam svašta, Bembare, Mečke i koješta, a onda sam kupio avensis... To je auto". 

 

To možda ne znači za taj model, verujem da razbija, a sa tom kilometražom... Pa to se nije ni razradilo kako valja, skoro pa novo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...