Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Jel moze neko ko se razume u istocnjake(Sevrolet, Kia, Huindai...) Da mi kaze sto su tako jeftini u Sloveniji? Gledam ima Sevrolet Lacetti 2006 godiste 1.6 benzinac presao 69k za 2100e. Gledam slike auto je odlicno ocuvan i zato mi nije jasna fora sto su tako jeftini?

Link to comment

zato sto su sranje. taj chevrolett je u stvari daevu. mada kontam da dobro ocuvan moze biti relativno ok kupovina, budici da su renoi u slicnoj klasi jos gore sranje.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Čuo sve najbolje o njemu, ali taj besmisleni prtljažnik...valjda samo ženska tašnica staje u njega. I reketi za badminton.

Valjda zato sto se zadnje sediste obara, pa oslobadja prostor (mislim na hatchback). Ne znam, idem danas da gledam za zenu, ona hoce samo taj i tacka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa dobro, nema samo 1 primerak toga u Australiji, pitam da bih znao sta da gledam (i sta da pitam prodavca).

 

 

Eve ti neki info. Pored rivjua imaš i mišljenja vlasnika i možeš odatle da izvučeš sa čime su imali problema.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

osnovne modele suzukija je oduvek krasio asketizam u osnovnoj opremi. dvojica kolega su imali taj sx(jedan je prodao svoj 4x4) niko od njih nije imao zamerke, samo je ovaj što je imao ogoljen model žalio što se više nije otvorio za neku nabudženiju verziju. sem završne obrade koja je malo fuš meni se auto sviđa, a i jedno vreme je bio best buy ovde.

ako se odlučiš za isti gledaj da bude sa najnabudženijom opremom

Link to comment

pa ne znam baaate.

poredimo auta slicna po cijeni, svift je kod nas kostao nesto jace od puntare, ili manje od korse a daleko je ozbiljniji od oba. 

kako bese, oko 9k novi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...