Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Posle 10 godina manuelnog, probao KIA automatic rent-a-car - tačnije, posle prekookeanskog leta (Kanada) odvozao od aerodroma do hotela našu malu družinu automatikom, prvi put ikada. Pa ono je poezija čista. Manuelni valja ukinuti naskroz. Kao da je cela Severna Amerika luda što imaju manuelne menjače u tragovima...Veći mi je problem bio šta sa levom nogom, nego sa desnom rukom.Mislim da bi partizani bili automatski, a četnici manuelni menjač. Uredniji su nekako, kulturniji

Link to comment
Posle 10 godina manuelnog, probao KIA automatic rent-a-car - tačnije, posle prekookeanskog leta (Kanada) odvozao od aerodroma do hotela našu malu družinu automatikom, prvi put ikada. Pa ono je poezija čista. Manuelni valja ukinuti naskroz. Kao da je cela Severna Amerika luda što imaju manuelne menjače u tragovima...Veći mi je problem bio šta sa levom nogom, nego sa desnom rukom.Mislim da bi partizani bili automatski, a četnici manuelni menjač. Uredniji su nekako, kulturniji
Зависи шта хоћеш од возила и како си навикао да возиш.Они који воле да кажем спортску вожњу тешко да ће се одрећи мануелног мењача.Додуше има сада и аутоматских мењача са разним модовима.Код нас се углавном бежи од аутоматских мењача због потрошње горива.
Link to comment
Simoviću, jopet mečka, majkamustara! Kud u maglu...EDIP: Mada kažu, jednom mečka, vazda mečka...
to sam shvatio posle prvih 100km koje sam sabio s merdžanom. nema ovde dig-a da mi pridrži stranu.307817_2468895718842_295884263_n.jpgdevojka mož da je sa sela, al auto mora da je iz nemačke :ss1:
Link to comment
Код нас се углавном бежи од аутоматских мењача због потрошње горива.
Ovo je istina.Šesta, 2000 obrtaja, tempomat, pa kad stignem, stignem.
Link to comment
Зависи шта хоћеш од возила и како си навикао да возиш.Они који воле да кажем спортску вожњу тешко да ће се одрећи мануелног мењача.Додуше има сада и аутоматских мењача са разним модовима.Код нас се углавном бежи од аутоматских мењача због потрошње горива.
Skuplji. I prilikom nabavke i za održavanje.Činjenica je da je vožnja jednostavnija i ugodnija...
Link to comment
Зависи шта хоћеш од возила и како си навикао да возиш.Они који воле да кажем спортску вожњу тешко да ће се одрећи мануелног мењача.Додуше има сада и аутоматских мењача са разним модовима.Код нас се углавном бежи од аутоматских мењача због потрошње горива.
Što se tiče sportske vožnje, odavno postoje automatski-sekvencijalni menjači, sa 7,8,9 brzina. I kad ti se vozi sportski, uključiš manuelno, i menjaš sam brzine. A što se potrošnje tiče, ni to više ne stoji, otkad imaš automatske menjače sa 8 brzina, potrošnja je još manja od manuelnog menjača. Naravno, ako imaš neki prastari auto sa starim automatskim menjačem....
Link to comment
naravno, retardirani jazavac sa glupim savetom. svaki debil moze da se nauci na obican menjac i to za max mesec dana voznje. ako odmah kupi automatik ostace limitirani poluvozac ostatak zivota. nesto ko jedna riba sto je znam, vozi vec deset godina ali nikako po auto putu, to ne sme.
oh, evo prekaljenog vozaca, koji je prevalio milione kilometara. nego, je l ti jos trza auto u prvoj kad kreces, ili si popravio to naucio da pustis kvacilo.
Link to comment
A kako da kočim motorom?Džabe ABS i sl., kad vratim u drugu po snegu, znam šta radim.
vrlo lako. kad zelis da vratis u drugu, pomeris rucicu menjaca tamo gde pise 2. a ako hoces u prvu, vratis tamo gde pise 1.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...