Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Slažem se sa ovim, ionako su ulice prepune prestravljenih poluvozača. Hamlete, sve je stvar vežbe, ako već imaš frku, odeš negde gde možeš nesmetano da vozikaš, neki veći parking, npr onaj iza SC ili tako nešto, da stekneš osećaj sa kolima koja budeš uzeo. Automatik ti neće rešiti problem, samo ćeš ga staviti pod tepih.
+1ljut lek na ljutu ranu, dva puta prođi špicom od mirijeva do blokova(ne autoputem) i problem rešen
Link to comment

Prošlo je nekoliko godina između mog prvog i drugog automobila i naravno u međuvremenu baš i nisam vozio. I kada sa uzeo kola, sa ortakom sam se odvezao negde blizu Bataje, bilo je skretanje za neku fabriku i jedno 3-4 trake savršenog asfalta. Tamo smo bili možda pola sata ili 45 minuta i to je bilo dovoljno da se ja posle, bez bilo kakve frke, odvezem kući. Prosto osetiš kako ti auto reaguje, kako se ponaša itd itd i to ti je pola posla gotovo. Ostalo je sve rutina. A ovo što kud u maglu Simoviću pominje, ultimativni test je proći Slaviju u najgorem špicu.

Link to comment

Okej to, ali cenim da je u Srbiji više od 90% automobila na manuelnim menjačima. Šta ako Hamlet dođe u poziciju da mora da vozi neki drugi automobil u nekoj situaciji? Zašto sebe da hendikepira od samog starta?

Link to comment
sta god vi pricali, buducnost je u raznim oblicima automatskog menjaca.
vid ovoga, oce da izvrsi polarizaciju. cetnici imaju manuelni, a partizani automatski menjac!
Link to comment

sad sam ja kriv, covek lepo trazi predlog za manji auto sa automatskim menjacem, a vi ga proglasavate hendikepiranim. bre, gomila ljudi ne ume da 'shalta' ili ne voli manuelni menjac.s druge strane, ja nemam pojma dal bi znao da vozim neki moderan auto sa onim robotizovanim cudesima od automatskih menjaca.

Link to comment
đe se meće desna ruka kad se vozi automatik?
U nos. Obrati pažnju na semaforima.Btw, ne mogu da zamislim da vozim automatik. Kapiram da bi non stop brljao ženi po kolenima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...