Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nije moj al ko da je moj..prodaje se zato što je kupljen drugi, veći porodični auto. Nema nikakvih skrivenih mana, sve je kako piše + je urađen servis pre dve nedelje, mišelinke kupljene u februaru prošle godine, praktično nekorišćene

Link to comment

Prosledio sam drugarici preko maila oglas, ona vija nesto od ovih manjih novijih auta ali je rekla da joj je i Astra H sasvim dobra. Ujutru ce valjda videti, kad dodje na posao, pa se mozda i zainteresuje.

Link to comment

a sprdamo se malo.sta znam, nije previse atraktivna kupovina, u startu ne previse kvalitetan auto, sa delovima koje ne mozes bas da pazaris na svakom cosku i ne bas rasprostranjenim servisima, ali s obzirom na godiste i opremu, i na to da se vrlo lepo vozi, verujem da ces naci lako kupca. pod uslovom, naravno, da sve fercera.recimo da sam ravnicar, koji prelazi dnevno par km do posla i nazad, i jednom godisnje namore, bio bih zainteresovan.

Link to comment

Hvala, nadam se, fercera manje vise sve ok, i you had me at "ravnicar", na to bar mogu da racunam :)). A imali smo i dilera za delove "ako se nesto pokvari" pa i njega dajemo u paketu :) i to kod Helle u komsiluku :).

Link to comment
  • 2 weeks later...
ladno ne umem da prodam kola svojamoracu da ih dam na proc nekom iskusnom
bitno je da su dobre fotke!!ja fotkala auto i postavila na oglase, nakon 10 dana i troje njih se trkaju ko će da kupi, ovaj najkonkretniji poslao kaparu i dolazi sutra da ga odvezekapiram da je zbog toga jer su fotke lepe :fantom:
Link to comment
bitno je da su dobre fotke!!ja fotkala auto i postavila na oglase, nakon 10 dana i troje njih se trkaju ko će da kupi, ovaj najkonkretniji poslao kaparu i dolazi sutra da ga odvezekapiram da je zbog toga jer su fotke lepe :fantom:
Vec prodajes Lanciu a toliko si se mucila da pronadjes pravu. Mozemo li znati razlog?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...