Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ja sma u milenijumu, a karton uzimaš kod osiguranja...kacam već tu. treba mi i radio za kola fin neki, da imam za putešenstvija. da marnem nekom il i to mora da se kupuje?

Link to comment
skinuše mi 2 ratkapne. ima li poente vraćati to? mislim skinuće opet.drugo. kakva je scena krađe automobila diz dejs? da ugrađujem neke lavlje i medveđe kurce il će ga i sa tim odneti?
Mojem prijatelju prije desetak godina ukrali sve 4 sa Tipa. Nije znao sto ce, nije bio bas pri lovi, pa odluci i on iste veceri "posuditi" od nekoga, ode na neko parkiraliste u N. Zagreb i obavi sve za dvije minute.Sutradan mu rodjendan, nosi mu jedan frend poklon, kad ono njegove ratkape. Tako da vjerojatno jos ima cetiri ratkape za Tipa, ako nekom treba, a ti vidi da te netko ne zajebava:)
Link to comment

Zato je u Srbiji ZK tako skup, jednom kad sam zvao druga da dodje do mene kaze ne mogu moram da vadim Zk, trosak mi sa gorivom i svime...ovde u BiH daju za dz osiguranja..

Link to comment
  • 1 month later...

Hm...Ima li neko predstavu o nekim eventualnim manama Insignije? Opel đeneralno važi za zahvalan auto za održavanje, ali ko će ga znati, a i nisam pratio vesti. Pojavile se neke opako fine Insignije i nisam daleko od menjanja Golfa za istu. Ne kažem da ću to sigurno da radim, ali za neku malu doplatu mogu da dobijem ipak jači auto.Takođe, vidim da Insignije iz Španije koštaju oko 10k, a Insignije iz Nemačke, Austrije, Francuske oko 12k. Ima li neko predstavu u čemu je štos?617ef3d84b01-800x600.jpg

Link to comment

Ne znam za Španiju. Ovde to što ih ima je uglavnom po kompanijskim voznim parkovima. Pretpostavljam da su i te iz Španije isto kompanijske, i da su prešle 500-600 k km, pa koštaju jeftinije. Privatno sam retko video da neko vozi Insigniu.

Link to comment

Imao priliku da provozam 2.0 benzinca, prakticno novog. Lepo to izgleda na prvi pogled i spolja i iznutra, milion dugmica, sjaji na sve strane ali generalno nisam zadovoljan. Za tu klasu je extremno neudoban, sedista kao na drvenoj stolici da sedis, a ni neki vozacki momenat mi nije bio bog zna sta, tromo do zla boga sa tim motorom. Unutra naravno plastike na sve strane, al to je vec standardno.

Link to comment

Insignija sada izgleda ok. Problem je kakva će se pokazati.Vozio sam dosta tih novih Opela poslovno i svi dijele isti interijer.Meni to ne odiše nekom kvalitetom ali dopuštam da milion lampica nekome djeluje ekstra, te pokazivači brzine i okretaja uzeti od Alfe.Opelovi teškaši imaju stvarno kratak rok trajanja. Ko se više sjeća raznih Senatora, Omega i sličnih...To se vozi par godina i poslije adio.Mislim auto se može pokazati ekstra i da za male pare dobiješ auto 2 klase više od onog na što pikiraš... ali aliZašto se sada Insignije stare 3,4 godine prodaju za 10 000 E? Znači gube skoro 10 000 E godišnje na vrijednosti.

Edited by Mister No
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...