Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pogledaj malo unazad ja sam se raspitivao za njega ali posle pukle finansije tako da sam odustao od kupovine. Znam da kod dizelasa treba uzimati TDCI a ne TDDI motore a zasto ne secam se. Komsija ima benzinca i kaze da ga dobro sluzi delova ima dosta i nisu skupi bar mi on tako rece. Ja kad bi sad uzimao uzeo bi benzinac sa plinom jer posle citanja raznih tekstova i foruma imam u glavi da je benzinski motor jeftiniji za odrzavanje.
Obrnuto je: TDDI je jeftiniji za održavanje i nema plivajući, ali je zato bučniji.
Link to comment
Pa zasto si ih uzeo? Zar nece samo parking za godinu dana da te kosta vise od samog auta?
uzo ih da privodim ribe.ma nece, kod mene u kraju parking kosta 100 evra godisnje. plus osiguranje 20 mesecno i porez za puteve 20 (to se ovde placa u zavisnosti od tezine kola- zato sam uzo punta od 825kg, inace bi me izaslo i koju stotinu mesecno), dakle podnosljivo.
Link to comment

A što Miraleme ne uze onaj Twingo, stariji tip? Za ribe dušu dao, pri obaranju prednjih i zadnjih sedišta to može lepo da se spoji i ispadne kao krevet. A imaš ih i s platnenim krovom, ono kao fol kabriolet. Težina i dažbine su tu negde s Puntom. :kralj:

Link to comment
  • 5 weeks later...

skinuše mi 2 ratkapne. ima li poente vraćati to? mislim skinuće opet.drugo. kakva je scena krađe automobila diz dejs? da ugrađujem neke lavlje i medveđe kurce il će ga i sa tim odneti?

Link to comment

Zavisi šta voziš. Ako je neki nadrkaniji fau-ve, kažu da kurci pomažu.Inače, meni skinuli sve četri radkapne, posle godinu dana svakodnevnog parkiranja na istom mestu (posao). Odmah kupio na Kupindu set za 1200 dinara, namontiro posle 20 minuta. Za sad ove stoje. Šta znam, 1200 din za godinu dana, isplati se, ako bude tako. Mrzim vezivanja onim plastičnim uzicama, ali kažu da je ok bar da otera prosečnog narkosa da ih ne uzme u hodu.

Link to comment
Zavisi šta voziš.
ri36171.jpgevo ga! socko glamur. produžava penis tačno milimetar ipo! :)
te vezice ružno izgledaju, a kontam baš i ne sprečavaju puno. zatico sam često staklo na tom parkingu, srki je redovna stvar ko nema ključ na rezerVAru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...