Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

sta pppucanstvo misli o hondi hr-v, posle 2002? ima neko iskustva? one pre 2002 imaju enterijer kao da ga je dizajnirao metrovagonmas ural u saradnji sa azlkom

Edited by Grunf
Link to comment
sta pppucanstvo misli o hondi hr-v, posle 2002? ima neko iskustva? one pre 2002 imaju enterijer kao da ga je dizajnirao metrovagonmas ural u saradnji sa azlkom
ja to hteo da uzmem i odustao posle test voznje. naime utisak mi je bio da u gepeku moras da drzis dva dzaka sa beocinskim cementom ako neces da se prilikom prelaska udarnih rupa ili ulaska u krivine iole vecom brzinom dupe tog auta ponasa kao nezavisni subjekt. a bio savrsen komad, ona najjebozovnija hondina bakar metalik boja, nemac, ni 40k nije bio presao.ako ne primetis nista neobicno tog tipa sto bi ti smetalo i ako je cena dobra, uzimaj. neprejebivo dobar blejd raner hondin dizajn i naravno najbolji benzinci na planeti. Edited by gazza1
Link to comment

može li neko da nakuca par reči o mondeu, recimo 2002-04 godište, tddi/tdci ili benzinac sa plinom. cene su im po oglasima od oko 2700 do 3500. ima li neka opšta stavka kod njih, na šta obratiti pažnju.ako ima neki "ne to, nikako" stav neka ga malo proširi.hvala!

Link to comment

Pogledaj malo unazad ja sam se raspitivao za njega ali posle pukle finansije tako da sam odustao od kupovine. Znam da kod dizelasa treba uzimati TDCI a ne TDDI motore a zasto ne secam se. Komsija ima benzinca i kaze da ga dobro sluzi delova ima dosta i nisu skupi bar mi on tako rece. Ja kad bi sad uzimao uzeo bi benzinac sa plinom jer posle citanja raznih tekstova i foruma imam u glavi da je benzinski motor jeftiniji za odrzavanje.

Link to comment

jazavce, prihvati moju ponudu, sutra se mozda predomislim. niko nije toliko lud da ti da trazenu cenu. btw, ja juce kupio mog prvog auta. punto, 100 000km, 1998. benzin, sa 1000 trazenih iscenjkali na 675 evra + pakla goloaza bez filtera. expert kog sam vodio sa sobom kaze da mu nista ne fali.

Edited by Miralem
Link to comment
Pogledaj malo unazad ja sam se raspitivao za njega ali posle pukle finansije tako da sam odustao od kupovine. Znam da kod dizelasa treba uzimati TDCI a ne TDDI motore a zasto ne secam se. Komsija ima benzinca i kaze da ga dobro sluzi delova ima dosta i nisu skupi bar mi on tako rece. Ja kad bi sad uzimao uzeo bi benzinac sa plinom jer posle citanja raznih tekstova i foruma imam u glavi da je benzinski motor jeftiniji za odrzavanje.
i ja bih pre uzeo benzin plin kombo naspram dizela.imao sam neke druge ideje oko auta ali je manjak para učinio svoje pa se fokusiram na cene do 3500 ukupno za auto, tj cena za 3-3200 a 300 za planirana akanja nakon kupovine.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...