Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

:DPazi, moj oglas je bio tipa:"PRVI VLASNI, SAVRŠEN AUTO, ENTERIJER FABRIČKI, TRALALALALLAA"I ispostavilo se da je sve bilo tako. :)Pri tom, moj je bio u boljem stanju od SVIH u oglasima i OSETNO jevtiniji. Toliko jevtiniji da je cena konkurentna i dan danas, a imam ga već godinu i po dana.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

preporuka za plac je odlicna stvar i ako budem kupovao sledece godine bice mi prvi gde cu gledatina kakve sam ja ekipe naletao :isuse:a ta ekipa ima duha, svaka im cast

Link to comment
Pa to mu dodje dobra cena, prema raspoloživoj ponudi. Možda bi mogao još da se iscenkaš, zavisi da li plaćaš kreditom ili kešom
Prodaje covek. Zbog selidbe, pretpostavljam :D
A, Eraser prodaje? Tako je oskudno napisao kao sa su postovi do 20 reči besplatnihalooglasi
Da, ja prodajem, ali bratu pa ne bih bas da ga zavrnem. :)
Link to comment

Glas, hvala na preporuci, dobio sam i jednu na PM, za koju ćemo se verovatno i odlučiti.Ibiza, 2001, prešao oko 130K, navodno, po servisnoj knjižici, stvarnih. Klima, i tako to, sve što ide.

Link to comment

Ja samo da referišem da je prošlo mesec i po dana od nabavke mog citroena. Ultra sam zadovoljan još uvek, sve radi, jurca ko mator, hladi, greje i pušta muziku. Potrošnja eenormno niska. Uskoro planiram do Atine, možda š njime.

Link to comment

na moj cit ošlo prvih 100 evrapočelo da smrdi na izduvne gasove u kabini, otišle podloške na diznamamenjao toi lajsnu i ručicu na gepeku (koje sam sam odvalio)sad još letnje gume pre letovanja... uh.

Link to comment

Meni sutra odlaze 200 :( Prednji diskovi, pločice, zadnje pločice, zadnji nosač motora i dihtung poklopca. + 40€ ruke za zamenu svega.

Link to comment
Za citroendžije ima specijalizovan forum gde se može svašta naučiti a posebno koji su servisi dobri a koji ne.
manje više za svakog proizvođača ima specijalizovan forum sa svim mogućim i nemogućim korisnim informacijama :) ja sam recimo tamo (Renault forum Srbija) saznao za lika koji drži otpad i koji regularno uvozi delove i ono što je meni bilo potrebno, kod njega je bilo za 150e jeftinije (više stvari) nego kod prve sledeće najbolje ponude. I naravno sve što sam uzeo bilo je u redu.
Link to comment
Za citroendžije ima specijalizovan forum gde se može svašta naučiti a posebno koji su servisi dobri a koji ne.
mdah.ali moraš da si stvarno napaljenik da bi se snašao u šumi informacija i topikaa onda, kad sam se registrovao, par staaaarih forumaša mi tražilo da se predstavim, napišem ko sam i odakleodustao, ebo ih forum kad je ko sekta.ja se ionako ložim na Subarua, ovo je privremeno
Link to comment
mdah.ali moraš da si stvarno napaljenik da bi se snašao u šumi informacija i topikaa onda, kad sam se registrovao, par staaaarih forumaša mi tražilo da se predstavim, napišem ko sam i odakleodustao, ebo ih forum kad je ko sekta.ja se ionako ložim na Subarua, ovo je privremeno
Pa neće te niko ubiti ako kažeš iz kog si grada i koji auto imaš. Teme su jasno podeljene, po modelima i interesovanjima (mehanika, elektrika, itd). Na jednom drugom takvom sektaškom sam rešio problem koji me mučio dve godine sa starim kolima, može da bude korisno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...