Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Samo jedan +1 za Citroena, imam C4 evo sad će godina i presrećan sam. Doduše, relativno je bio nov, možda godinu i po star kad sam ga pazario. Prešao sa Punta keca, druga galaksija.

Link to comment
  • 1 month later...

KIA Pro_Ceed, bela, Decembar 2009, 45K presla, 1396ccm, 107Ks, osnovni paket opreme.EUR 7,000. Sta kazu znalci je li realna cena? :)

Edited by Eraserhead
Link to comment

Pa to mu dodje dobra cena, prema raspoloživoj ponudi. Možda bi mogao još da se iscenkaš, zavisi da li plaćaš kreditom ili kešom

Edited by kapetanm
Link to comment
http://www.polovniau...t_grande_punto/prošle nedelje bili u banci predale obe strane šta je trebalo, međutim danas javlja lik ima keš kupca ne može više da čeka i aj ćao ...
http://www.polovniau...rande_punto_14/Ovaj jeste malo skuplji ali nije fiksna cena a uz to je sa 5 vrata, godinu dana je mladji i ima vecu kubikazu.edit: i registrovan je do februara 2014 Edited by BarryWhite
Link to comment

Jel' ima neko neku preporuku za plac u NS?Treba mi nešto 10+ godina staro, ispod 2K€, da održavanje nije skupo i da ne troši bog zna šta benzina. Uglavnom, koliko vidim punto, ford K, poneki matiz je ono što ulazi u taj neki opseg. IMa i nekih 206, ali nisam siguran kako stoji sa njihovim održavanjem.

Link to comment
IMa i nekih 206, ali nisam siguran kako stoji sa njihovim održavanjem.
Sve zavisi kako ti se zalomi. Ja sam pre par godina kupio 8 godina star 206 i posle malo vise od godinu dana imao sam oko 700 evra popravki (sve je bilo perfektno skoro godinu dana, a onda je pocelo da otkazuje sve sto moze), a kako vidim ovih dana mi predstoje jos neke popravke (otisao servo na kocnicama).Zvanicni servis je razlog zasto nikada vise necu kupiti pezo. Cekao sam deo skoro dva meseca, platio 35k dinara i dobio pogresan deo (za drugi paket opreme) zbog kog sam morao da iskljucim putni racunar, jer su bili u fazonu da mogu da nabave drugi deo za 60 dana, ali da ni tad ne garantuju da ce da bude odgovarajuci.Sa druge strane, meni je od svih malih automobila koje sam probao 206 najkomforniji i najudobniji za voznju. I da nije te problematicne elektronike i nesposobnog servisa bio bi odlican auto za relativno male pare.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...