Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

pa naravno, to se valjda podrazumeva, meni je recimo za gradsku voznju preglednost na prvom mestu, komfor, pa sve posle redom.ovo boldovano - nije bas sasvim tacno, recimo audi a4, za one iza mene manje mesta nego u manjim kolima.
Dobro, prioriteti su različiti kod ljudi - to je priča kao sa ukusima.Ovo o mestu sam mislio generalno, ne samo sedišta pozadi. Pošto nisam baš sića od čoveka, meni je u x modela smetala nezgodna centralna konzola zbog kolena, upropaštavanje moje afro frizure zbog niskog plafona (ma kako se sedište podesilo po visini - ako uopšte ima podešavanja sedišta po visini), to što moram da kupim samo pola hleba, jer ceo ne stane u gepek itd. Za parkiranje su u gradu mala kola majka, baš kao i za potrošnju, ali nemaju sva mala kola unutra dobro rešen prostor. Iskreno, samo su mi Colt, Jazz i Note od tih manjih bili dovoljno "komotni", ostalo na granici ili ispod.
Link to comment
JA kad bi mogao voleo bih francuski udoban auto sa talijanskim jtd motorom a da bude japanski pouzdan i nemački čvrst, za pecanje. Eh, šta uzeti, to je zbir svih dilema sa ovog topika
uzmi stapove za pecanje Edited by ToniAdams
Link to comment
Dobro, prioriteti su različiti kod ljudi - to je priča kao sa ukusima.Ovo o mestu sam mislio generalno, ne samo sedišta pozadi. Pošto nisam baš sića od čoveka, meni je u x modela smetala nezgodna centralna konzola zbog kolena, upropaštavanje moje afro frizure zbog niskog plafona (ma kako se sedište podesilo po visini - ako uopšte ima podešavanja sedišta po visini), to što moram da kupim samo pola hleba, jer ceo ne stane u gepek itd. Za parkiranje su u gradu mala kola majka, baš kao i za potrošnju, ali nemaju sva mala kola unutra dobro rešen prostor. Iskreno, samo su mi Colt, Jazz i Note od tih manjih bili dovoljno "komotni", ostalo na granici ili ispod.
skoro sam gledao neko uporedjivanje, pa kaze tip: ' nikako mi ne ide u glavu, kako Mazda 3 kao veci auto ima manje mesta za putnike i prtljag od Golfa?a boldovano nas opet vraca na Lanciu Y. sam si kriv :fantom:
Link to comment
Ali moraš priznati da ta jeste malo ružnjikava.Ono, i ja kažem "zabole me obično sedim unutra dok vozim" ali...
ja nikad nisam rekao da je auto lep :fantom: i nikad ga ne bih ni kupio, da nije dosao u paketu sa kupovinom stana. ono sto stoji, da je izuzetno komforan i da apsolutno najzivlji i najbolji auto u svojoj klasi (ne racunajuci MINI), eventualno Svift i to je to.150 tisuca km, bez ikakvih problema i to uz najminimalniju paznju i odrzavanje.
Link to comment
ja nikad nisam rekao da je auto lep :fantom: i nikad ga ne bih ni kupio, da nije dosao u paketu sa kupovinom stana. ono sto stoji, da je izuzetno komforan i da apsolutno najzivlji i najbolji auto u svojoj klasi (ne racunajuci MINI), eventualno Svift i to je to.150 tisuca km, bez ikakvih problema i to uz najminimalniju paznju i odrzavanje.
Sad ga pretera. Osim za ovo da i nije lep.Osim toga, ako je neko sitnija osoba, njoj može i peglica biti komforna. A prema onome sa perspica, sem srca tebe nema pašče za šta da ujede. :fantom:
Link to comment
A prema onome sa perspica, sem srca tebe nema pašče za šta da ujede. :fantom:
precenio sam te, istina, mislim da je srce mnogo visoko za tebe. mozes da me ujedas nize :fantom:
Link to comment
Vidim da će IL da startuje novu patkometriju. :lol:Moj je prvo vozila jedna riba '75 godište 3 godine, pa joj se desilo da na dvoje dece dobije blizance (toliko ju je palio auto), pa ga je kod istog dealera zamenila za nešto veće. A onaj prethodni auto je vozio samo vikar nedeljom do crkve, čak mu je i biblija ostala u pretincu. Navodno je jedna vrsta antilope skroz istrebljena zbog sedišta tog modela za entuzijaste.Disklejmer: ne radi se o Lancii, nju nikad nisam vozio.
pa jbg, kad to sve pise na saobracajnoj:)naravno, nije garancija da je dobar komad al mu je istorija koriscenja dobra.ipak, totalni uvid u stanje cu videti kad ode na veliki servis..za sad mi je samo na terenu uradjen samo preventivni pregled pokretnom kompj.dijagnostikom i proban od strane 2 drugara kako zvuci, zagledan itd..spustila sam cenu bas podostaodoh s topika, fala bogu zavrsih avanturu o kupovini, a vi se nadkupujte dalje, svima sretno s kupovinom:)
Link to comment
Ovaj konkretni Klio je iz 2000, motor 1.6, cena 1.800 evra, na preporuku kojoj verujem 100%, da ne ulazim u objasnjenja zasto.
Motori su savršeni, i sa njima nema problema. Problem sa Clio-m i Megane-om su više elektronski delovi. Na svakom cilindru ima posebnu bobinu, koje imaju tendenciju da vrlo često crkavaju(svaka košta oko 40-ak eur), Ako ima električne podizače za prozore, taj sistem im je prilično loše napravljen, i ima tendenciju da se zaglavljuje ili da popucaju sajle koje vuku prozore. Ranije barem nije bilo alternativnih proizvoda, a originalni koštaju do djavola skupo. Ima i nekih senzora po motoru, koji takodje često crkavaju, i skupi su. Dakle, auto kao auto je više nego OK. Mene bi samo bio strah od eventualnih popravki, koje ako te ne potrefi sreća, mogu da budu veliki.
Link to comment

čudi me da se niko nije požalio na zamenu sijalica, kod clio-a je teška, ako niste hobit, kod megana još gora treba skinuti točak jer se farovima pristupa kroz blatobran :lolol:- najvažnija stvar je zapamtiti pin kod za radio ako zamenite akumulator ako zaboravite u servisu će vam pomoći za 20-tak €

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...