Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ajmo par misljenja o automobilu po imenu Renault Clio.
kupite pandu 4x4. po gradu je isto ali kad krenete u prirodu, proci cete svuda. plus je jefitnija za odrzavanje....
Link to comment
Ajmo par misljenja o automobilu po imenu Renault Clio.
Vozim 1.2 + plin, dizelaš je bolji ali teško je naći nekog koji nije prešao boga oca. Ovaj jeste malo tromiji al ja nisam na trkama, vrlo udoban za vožnju, ima mesta za razliku od c3, sasvim zadovoljan.Neko 2002-3 godište bi trebalo da ide do 2500 evra, kolega mesecima ne može da ga proda po toj ceni.
Link to comment

Vidim da će IL da startuje novu patkometriju. :lol:Moj je prvo vozila jedna riba '75 godište 3 godine, pa joj se desilo da na dvoje dece dobije blizance (toliko ju je palio auto), pa ga je kod istog dealera zamenila za nešto veće. A onaj prethodni auto je vozio samo vikar nedeljom do crkve, čak mu je i biblija ostala u pretincu. Navodno je jedna vrsta antilope skroz istrebljena zbog sedišta tog modela za entuzijaste.Disklejmer: ne radi se o Lancii, nju nikad nisam vozio.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Ovaj konkretni Klio je iz 2000, motor 1.6, cena 1.800 evra, na preporuku kojoj verujem 100%, da ne ulazim u objasnjenja zasto.

Link to comment
Ajmo par misljenja o automobilu po imenu Renault Clio.
koji? koje godište? Jedini pravi da valja je 2002-3 1.5dti. Za nega preporuka. 1.2 benzin ako možeš preskoči. Što reće lanica bolja je lanca y
vozio 1.5 dcisve pohvale, najmanji potrošač, ispod 5.5l po gradu servisnih popravki za 4-5 godina koliko je kod mene skoro nije ni bilo(nosač motora i sirena), jednom godišnje obavezna promena filtera (iako proizvodjač preporučuje na dve) zbog lošeg goriva. mali servis oko 120€ u kompresorubogovsko vozilo za tu klasu
Evo ja vozim dotični 1.5 dCi već pet godina i prezadovoljan sam. Što se tiče potrošnje, ostavio sam cele zime da mi meri, nisam nijednom resetovao i gradska vožnja plus par međugradskih, na 100 potrošenih litara trošio je 5.2.Prošle nedelje sam njim otišao do Jahorine i nazad - 4.2.Samo da napomenem da je to pravi gradski auto i ako planirate putovanja, to je za dvoje najviše, jer u gepek (pored obavezne opreme) može da stane jedan "veći" kofer i jedan eventualno manji i to je otprilike to. Bio je uvoz iz Italije i u tom momentu je prešao 163k, ja sam trenutno na 213k. 2002. godište.
Link to comment
kupite pandu 4x4. po gradu je isto ali kad krenete u prirodu, proci cete svuda. plus je jefitnija za odrzavanje....
Vidis to je ideja...svaka cast na savetu, hvala.
Link to comment

Odeš na pijac Vaso ili kod dilera da malo sedneš u ta sva kola, osetiš da li su ti ta mala vozila dovoljno mala/velika, da li ti prtljažnik odgovara itd. Ono šta smo već razglabali o imanju ili nemanju mesta za kolena, glavu i ostale ukućane. Kod većih kola ti je tako nešto svejedno, jer u sve modele sve stane, ali kod manjih proveri prvo nego što ganjaš konkretan model.@Lancia: jedino Delta dolazi u obzir i to kao rent-a-car kad idem negde na put. Eto, toliko ću da se potrudim sledeći put.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
Ovaj konkretni Klio je iz 2000, motor 1.6, cena 1.800 evra, na preporuku kojoj verujem 100%, da ne ulazim u objasnjenja zasto.
Spusti na 1650 i kupiПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

JA kad bi mogao voleo bih francuski udoban auto sa talijanskim jtd motorom a da bude japanski pouzdan i nemački čvrst, za pecanje. Eh, šta uzeti, to je zbir svih dilema sa ovog topika

Link to comment
Vidim da će IL da startuje novu patkometriju. :lol:Moj je prvo vozila jedna riba '75 godište 3 godine, pa joj se desilo da na dvoje dece dobije blizance (toliko ju je palio auto), pa ga je kod istog dealera zamenila za nešto veće.
Ona je napisala da ta njena ima i fb. Jel ima mozda i ova tvoja? :naughty:
Link to comment
JA kad bi mogao voleo bih francuski udoban auto sa talijanskim jtd motorom a da bude japanski pouzdan i nemački čvrst, za pecanje. Eh, šta uzeti, to je zbir svih dilema sa ovog topika
Znači treba ti Škoda :lol:
Ona je napisala da ta njena ima i fb. Jel ima mozda i ova tvoja? :naughty:
Ti to ne planiraš da praviš svoju decu, nego da uzmeš sve u paketu? Edited by Razzmatazz
Link to comment
Odeš na pijac Vaso ili kod dilera da malo sedneš u ta sva kola, osetiš da li su ti ta mala vozila dovoljno mala/velika, da li ti prtljažnik odgovara itd. Ono šta smo već razglabali o imanju ili nemanju mesta za kolena, glavu i ostale ukućane. Kod većih kola ti je tako nešto svejedno, jer u sve modele sve stane, ali kod manjih proveri prvo nego što ganjaš konkretan model.
pa naravno, to se valjda podrazumeva, meni je recimo za gradsku voznju preglednost na prvom mestu, komfor, pa sve posle redom.ovo boldovano - nije bas sasvim tacno, recimo audi a4, za one iza mene manje mesta nego u manjim kolima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...