Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

video sam juce na bezanijskoj kosi corolu verso sa starim D4D dizel motorom od 90 konja, 2002. godiste, presla 182.000km, 4.500e - ako sam dobro shvatio, nije uvezena nego je od prvog vlasnika odavde, komisiona prodaja. spolja deluje odlicno, unutra je odrana onoliko koliko mora za te godine.takodje nisan almera tino, uvoz iz italije - 2001 godiste, 1.8 benzinac, 3.100eto bas onako ako se ide a starijeg i jeftinijeg japanca.

Link to comment

za te pare niko, za manje, ja bi razmatrao (micubiši)thnx April, upotrebljivo je to što pričašvraćam se onom picassu, idem u subotu opet da ga gledam... moguće da ga kaparišemnaravno, posle proverasad pitam:jel može dijagnostika da se radi na licu mesta, da cimam šlep baš i ne bi. da li da zovem ovlašćeni?ko radi kilometražu mobilno i da li to više košta?obaram cenu, naravno

Link to comment

Imao sam sličnu dilemu kao ti pre godinu dana.Elem, gledao sam Mazdu 5, C4 Picasso, Zafiru, i na kraju sam uzeo Grand Scenic (2008), i imao sam sreću neviđenu.Auto sam kupio sa nekog placa o kome ništa nisam znao, a auto sam video ne polovnimautomobilima.Prešao je 170000, i to je jedino što sam proverio na osnovu broja šasije.Ima, senzore napred, nazad, automatska klima, xenon, bluetooth, pali se bez ključa, a i otvara se bez, cd mp3, navigacija (koja ne radi kod nas i u ovim divča zemljama i ne može da se nabudži da radi), cruise control, ABS, ESP, dobio sam i zimske gume na čeličnim felnama. Koštao je 7000.Posle godinu dana i 20-ak hiljada pređenih km, išao sam samo na mali servis... i ništa drugo.Sedišta pozadi nisu ne znam šta, ali posluže svrsi.Meni se čak jedno dete do mora vozilo... i nije mu ništa falilo.Na kraju sam se odlučio za njega (umesto zafire, c4 i m5), zato što mi je nekako bilo najlepše kad sam u njega seo (što će reći da nemam pojma o kolima).Ako ti treba neki hint za beoafriku, znam ljude, pitaj. Nisu vaćaroši, mislim da bi mogao da izboksuješ i da ti urade servis (imaju mehaničarsku radnju iza nazovi salona).

Edited by bokison
Link to comment
Ajmo par misljenja o automobilu po imenu Renault Clio.
jel to pitas za skvo? eno ti, bez zezanja, lancia ypsilon, super autic. pitaj InvisibleLight kako je srecna sa izborom.
Link to comment
Ajmo par misljenja o automobilu po imenu Renault Clio.
koji? koje godište? Jedini pravi da valja je 2002-3 1.5dti. Za nega preporuka. 1.2 benzin ako možeš preskoči. Što reće lanica bolja je lanca y
Link to comment
Ajmo par misljenja o automobilu po imenu Renault Clio.
vozio 1.5 dcisve pohvale, najmanji potrošač, ispod 5.5l po gradu servisnih popravki za 4-5 godina koliko je kod mene skoro nije ni bilo(nosač motora i sirena), jednom godišnje obavezna promena filtera (iako proizvodjač preporučuje na dve) zbog lošeg goriva. mali servis oko 120€ u kompresorubogovsko vozilo za tu klasu
Link to comment
jel to pitas za skvo? eno ti, bez zezanja, lancia ypsilon, super autic. pitaj InvisibleLight kako je srecna sa izborom.
za dabovica,sve preporuke za lancia ypsion..ako si zainteresovan, ispricacu ti posle sve cake,, da budes siguran sta si zaista uzeo, preko broja sasije mozs na netu naci stvarnu proveru godista,modela, motora na ePER-u (da budes siguran da nije falisfikovan dokument), imas na netu i preko broja sasije proveru da nije kraden, a preko saobracajne mozes videti tacno ko je vozio.imas dokumentaciju 'promena vlasnistva' na njoj,sa svim imenima i adresama vlasnikamoj vozio neki deda 1936 godiste (jarac u horoskopu - pazio ga je :P) po perudji...6,5 godina..onda ga ostavio na neki fenski plac, odakle ga kupila neka wiolleta 1969 godiste i vozila po perudji jos 2 godine i ostavila na isto ok jedan plac odakle ovi moji donose automobile. ovaj . po ponudi vidis da nije krsh plac, da su cene u skladu s zadovoljavjucim kvalitetom, da nema bagatelnih,havarisanih itd vozila. oni kupe tamo po 10 komada i dobiju popust (kaze ovaj 'nemci nece da daju popust na vecu grupu pa ni ne uvozi iz nemacke). uvoze na prikolicama, (i to preko slovacke, neka muljaza) i malo ih izadje trosak transporta po autu. tak oda dobijes auto po ceni koja je tamo.dakle moze se iskljuciti za moju lanciu nije bio ni sluzbeni ni nikakav rent-a -car auto, i po vlasnicima reklo bi se da mu je i kilometraza prava,realnasve se to moze naci i proveriti preko netajos sam nasla tu zenu na FB-u i pitala je sto je prodala auto, jel imala neki veliki kvar il slicno, kaze nista lose, samo je htela da kupi nesto novo :Dodoh sad da registrujem moju lanciu,dovezla je na probne table (tu su me ogulili 5100 za jedan dan)u svakom slucaju uvek trazi saobracajnu i prek nje vidis (ako nije falsifikovana, sto opet proveris preko neta,br sasije) ko je vozio konkretan auto Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...