Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

i dalje tvrdim da je golf nešto najneudobnije u šta sam seo. nema dalje. a ja valjda za svoj novac hoću da se udobno vozim svaki kilometar koji obrnem na cajgeru. laguna za svoje 3k € je pojam svega i svačega za taj isti golf ;) a drugo, A6 je klasa, hteo ti ili ne :)
Jao što si se uhvatio za tog golfa kao pijan plota, kao da ga je neko tu sad hvalio kao ideal udobnosti. I meni je najneudobniji bio neki sportski mercedes našeg šefa prodaje od cirka 200K, ali to ne znači da ću zbog toga pribeći ekstremima :lol:
Link to comment

nasla sam konacno majstora tj servis u bgd za fiat/lanica koji bi izasao na teren za dijagnostiku :)poslednje pitanje pred odluku:dve lanice su u igri: obe ista cena, obe isto presle (poprilicno :( 177k ), obe deluju isto ocuvane, obe su domace(nisu uvozne), obe su registrovane (nema drndanja s registracijom pri kupovini), obe boje su ok, crna mi malo lepsa od sivekljucna razlika i pitanje: kojoj je pametnije dati prednost (ukoliko su svi ostali faktori isti) s obzirom da je jedna benzinac 1196cm/59kw/80ks a druga dizel 1251cm/51kw/69ks??? jel dizel motor kao dugotrajnij/manje osetljiv?? potrosnja bi otprilike bila ista?? najvise bih je koristila za 100km tamo-vamo, malo po gradu.isla bih u petak il subotu

Link to comment

+1,mada, ne bih bežao ni od uvoznih, više su negovane strane od 200 tisuća km, nego domaće sa oranica sa manjom kilometražom i glibavim benzinim

Link to comment
dizelasvsbenzinacdodtni info:crni dizelas je visio neko vreme na mojauto.rs i(kao sa bubanj potoka ) po ceni od 4000e. sad se pojavio ovde po ovoj ceni. mozda to nesto znaci. i da - majstor s kojim sam pricala zna o kojem autu se radi..ja ga pitam - 'jel ste ga pregledali vec?' on kao - 'ne,ne'.. ?? sivi benzinac je od pocetka zakucana cena (fiksno) jer mu je hitno hitno hitno!!hvala vam na savetu, ako je jednoglasan, to mi nesto znaci:)ps. @kapetan - nije da bezim od uvoznih nego se potrefilo da su oba u rangu cene koju gledam domaci (ima jos 1 crna benzinac do 3500, al je jos slabija snaga..) Edited by InvisibleLight
Link to comment

U, lepi i jedan i drugi, nećeš pogrešiti u izboru bilo koji da uzmeš. Lično, gajim veliko poštovanje spram mjet fiatovim motorima, ali i ovaj benzinac je dobar

Link to comment

pravac Valjevo s kintom, izvadi mu 3k i kad mu zacakle oči dodaš prstohvat šarma i tvoj je, a ako je gej il baksuz daj mu i tih trista

Link to comment
benzinac uzmi, mala je snaga kod dizela, će ti štuca kad uključiš klimu
'Si ti siguran u ovo? Na stranu to što je dizelaš verovatno prešao do duplo više.
Link to comment

meni je prevaga na benzincu jer mi ta jdizelas nesto ne uliva poverenje u smislu - prodaje se mesecima po 4000 na bubanj potoku, onda spusti za 700e?!sto se tice snage - ono sto ja vozikam (fiat cinquecento :D) je toliko male snage da bi bilo koji drugi auto za mene bio azdajane treba mi nesto jako. bolje mi je da manje trosi i da je registracija jeftinija90% sam odlucila da idem do valjeva, samo da nadjem nakog majstora odavde da ga povedem, il tamo negod pouzdanog (preporucenog, vijam veze s valjevom) za proveruplus bih prolazila kroz draginje i videla nove kamane lavove po kapijama :)

Link to comment
Imao iskustva sa tako malim snaga ranije, zato sam napisaoПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Jeste Renne, ali ovo je dizel, ~100cc veći. I kumova 200D Minika je imala 55ks kao i moj Stojadin, pa je cupala 3T kombija iz blata i po turi prevozila nepoznatu količinu goriva pod kojom bi se 101 pretvorio u palacinku. Baš me zanima obrtni moment jednog i drugog.Inače, invisible, dizel troši mnogo manje. Edited by zorglub
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...