Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ih a ajkula sa tada pomičnim farovima, tj farovima koji prate volan?Jeste da bi sve što zamisle napravili tako komplikovano pa samim tim i sklono kvarovima i skupim opravkama ali meni je citroen i dalje omiljen.

Link to comment

meni je ajkula medju tri najlepsa avta svih vremena.od ovih danas nije losa ova serija DS, pogotovo onaj najmanji. a cini mi se da je zbog krize Citroen skroz ugasio, jer Pezo preuzima navodno premium palicu po novoj preraspodeli u firmi.

Link to comment

Citroen mi od svih francuza u poslednje vreme ima stvarno najbolji dizajn - spolja makar, unutra kako kad. Ne samo DS serija, nego su mi stvarno dobri i C3 Picasso i C4 Picasso. Bio bi, što ono mladi kažu, vrh™ kad bi bio i u proseku pouzdaniji/kvalitetniji.Ali ima jedan detalj koji su vrancuzi pored svih dizajnera redovno useravali, a to je onaj njihov cd/radio - kao da su pokupovali preostale kompijuterske CDromove 4x od Mitsumija iz '94 (i kao da kompletna trojka kupuje u istom STR-u):2rzripl.jpg

Link to comment

Radiji (?) u Renault-u danas: da, ovako izgledaju (poslednja dva, u Twingo-u i čini mi se Clio-u dvojci), i meni je to ok - ružno ali pregledno i lako za uporabo, odličan radio-prijemnik. Treba videti na šta liče oni u Kliju III, Meganu i Fluensu - to crno što gledate nije plastika, ne - to je crna folija koja prekriva masku od bele plastike :isuse: i kad počne da se guli (a počne vrlo brzo), liči na nekakvu srpsku prevaru. Gledaću ako ulovim pomenute modele da uslikam sledeće nedelje.Wall-e to sa Francuzima i ljuljuškanjem danas nema veze. Ni C5 više nema hidrauliku po difoltu, kamoli digov omiljeni :lol: C4 i niže kategorije. A ja volim stare Sitroene i Pežoe, i ne znam puno onih koji ih ne vole.btw, eto niste se nešto pretrgli za majstore za Forda, a meni bi valjanost majstora i dostupnost delova bili glavni razlozi za ili protiv nekog auta. Eto Ikara i njegovog iskustva s Mazdom.

Link to comment

Eto ga Autohaus Hatzner u Rüppurrerstr kod Tivolija i Ritter u Rheinstr. prekoputa Toys'r'us -> oba su baš dobri, ljubazni, brzo urade, prava espreso mašina za kafić i tv launge dok čekaš (ako čekaš tu direktno), uvek dobiješ neki drugi auto ako ne možeš da čekaš. Zamena ulja i te zajebancije jefinije nego što su kod narodnih kola tipa VW-a koštale. Dostupnost delova nikakav problem.:lol:

Link to comment

sori, nebio pri netu par dana pa nisam video pitanje za preporuku za ford servis.elem, dosad imam jako dobra iskustva sa servisom miletic u visnjickoj ulici, posle 3 bika jedno trista m, sa desne strane.mali servis, cale i sin drze, al prilicno dobro opremljen.zbilja, ostavim auto i kazem da pregleda i odradi sta misli da treba, bez da razmisljam oce li me izraditi.

Link to comment
najbolje da normalni ljudi u srbiji voze kola koja kostaju vise od 5-6k evra... A6 samo dziberi i crnogorci.
hahahaha... a morala je da padne neka uvreda? :Di dalje tvrdim da je golf nešto najneudobnije u šta sam seo. nema dalje. a ja valjda za svoj novac hoću da se udobno vozim svaki kilometar koji obrnem na cajgeru. laguna za svoje 3k € je pojam svega i svačega za taj isti golf ;) a drugo, A6 je klasa, hteo ti ili ne :)
Link to comment

Nije, A6 je auto.

toliko dobar? ok, ali ipak povremeno?
Jbg, samo kod Ćurčića. Ćale ima službenog Subaru Legasija već desetak godina i ovi njegovi ga isključivo kod Ćurčića održavaju. Do duše, u servisu je retko bio zbog kvara. I da, auto je prošle jeseni prešao milion (da, 1 pa šest nula) kilometara bez otvaranja motora.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...