Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

mislim da ste sada načisto sludeli čoveka :lolol:
jesu :lolol:ali hvala svima, ima itekako korisnih saveta. nije presudno da ima 7 sedišta.ne znam... sužavam izbor polako, ići ću po placevima.i da, uslov je da ga vozim na stvarnu proveru kilometraže, to ono za šta budem stvarno do kraja zainteresovan, ako neće, ne kupujemjuče mi ponudio sardnik svog subarua, legacy karavan 2005., sa plinom, automatik, prešo 140 000 (zaista, pošto znam kad ga je kupio i kakvog (dovezo iz SAD sa 40 000))a sad, ja se ložim na subarua mnogo, ovog sam i vozio. sve je super, samo drugar mu je dušu vadio. ali opet, subaru je to...
Link to comment
a sad, ja se ložim na subarua mnogo, ovog sam i vozio. sve je super, samo drugar mu je dušu vadio. ali opet, subaru je to...
kako se vadi dusa subaruu? :)
Link to comment

dakle ja sam mislio da je ovo topic na kome covek moze dobiti poneki koristan savet, ali ocigledno je ovo nekakva macho kafana u kojoj ljudi, obuceni u atletske majice, ili u udobne trenerke za sto lakse cesanje jaja, pljuckaju jedni drugima po autima.ajmo opet: ima li neko nesto da kaze na temu Citroena C3, osim da je zenskasta sklopocija? ne pitam bezveze nego imam realnu potrebu za objektivnim sudovima o tom autu, pri cemu ti sudovi treba da budu napisani na vise od 15 slovnih znakova.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ja sam napisao 11 znakova uključujući razmak, e sad ti ako nećeš da to prihvatiš tvoja stvar. Evo dodaću još koje slovo, izbegavaj ako ikako možeš, jedino ako je poklon, mada i ako je poklon održavanje ume poprilično da košta.

Link to comment
ja sam napisao 11 znakova uključujući razmak, e sad ti ako nećeš da to prihvatiš tvoja stvar. Evo dodaću još koje slovo, izbegavaj ako ikako možeš, jedino ako je poklon, mada i ako je poklon održavanje ume poprilično da košta.
ma OK verujem ja tebi nego me zanima sta ga cini sranjem
Link to comment

mekan za srpske puteve na prvom mestu.p.s. ranije ga ovde bilo na lopate za rentiranje, zbog niske cene, sad ga nema uopste jer se u rekordnom roku razdrndaju.

Edited by Lancia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...