Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

evo ti i forum za vas sektase, pa pogledaj, stoposto ima tamo to sto ti treba.
evo ga iscitavam, bas topik o lanica Y. danas sam se i uclanila :Dda ne davim vise vas...:)zanimljivo, viidm da je neka koja je sad na oglasima bila pre pola godine kupljena od neke clanice foruma..hvala renne. poenta je da ne idem tamo ,nego da oni dodju do tog placa, znam da to moze,ko ima pokretni kompjuter za dijagnostiku. (neki to rade). kontaktiracu ih i pitati..
Link to comment

Zovi, mozda odrade, inače ubijaju koliko su dobriU svakom slucaju preskoči Deltu.I e da, dobro došla u sektu™Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

hocu, zvacu ih, bilo bi dobro da to tako resim.u medjuvremenu sam nasla neke firme/placeve koji uvoze po narudzbini, npr sa autoscout24.eu , gledas i kazes tacno sta da ti uveze....al kako tek za to da znam kakav je kvalitet (mada bar vidis cenu u inostranstvu i pravu kilometrazu..), tako da cu se orijentisati na ovo sto je kod nas, ali s prethodnim pregledom

Link to comment

Ni tada nisi sigurna za kilometražu.Inače, daš krug kad kupiš, ja ti dam alfu i multiplu da se menjamo :)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Ni tada nisi sigurna za kilometražu.Inače, daš krug kad kupiš, ja ti dam alfu i multiplu da se menjamo :)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
deal ;)ti vozikaj, ja ipak ne bih, sedecu u multipli, i slusati pjesme. da ogrebem tudj afto, da se obesim odma :Dpa ne znam za ta kola vani..ja bih ovu kupila npr . sad vidim sto su uvozna jeftina, uvoznik kad ih dovlaci tim auto vozovima na veliko ima male troskove po komadu. jos tam odobije popust na veliko..a dobri su sto u oglasu obavezno pise da li je nepushacki auto :D
Link to comment

Čekaj, a ti bi da kupiš tj naručiš auto koji nisi opipala? Misliš da u tim Nemačkama na placevima rade pošteni Nemci? To jedino ako lično ideš, ali se neviđeno ne isplati za amatere s papirologijom

Link to comment
Čekaj, a ti bi da kupiš tj naručiš auto koji nisi opipala? Misliš da u tim Nemačkama na placevima rade pošteni Nemci? To jedino ako lično ideš, ali se neviđeno ne isplati za amatere s papirologijom
pa znam..nego mi primamljivo, veci je izbor, lepo izgledaju, i ima ih od prvih vlasnika, nisu svi sa placeva koje drze turci i jugosloveni.al opet, jeste glupo narucciti na osnovu slike i opisa
Link to comment

kupujem auto, treba mi relativno brzo, a glup sam ko noć za to.firminu novu Astru 1.6, koju vozi žena, a ja se šlepam, vraća kad krene na porodiljsko, za cirka dve nedeljeja sa malo vremena ovih dana, blejim po sajtovima, pitam drugare, ali nikako da nabodem nešto zgodno.pošto mi treba velik auto (da se potrpamo žena i ja + dvoje dece + beba, a možda i babu negde da uguramo kad krenemo na put), ali i da liči na nešto, kako bi ja, koji radi i živi na relaciji između par gradova, mogao da radim i funkcionišemništa ne verujem lokalnim autoplacevima, ali uzeću i tamo ako nema druge. imam relativno pouzdanog tipa koji dovozi šta mu naručiš, on tamoi pogleda, a nije skup (ali zaista pouzdan, dobrog drugara ćale)najviše bi voleo da nađem nešto od vlasnika ovde, ali to je baš teško1, opcija: Citroen C4 picasso, 1,6HDI (neću 2,0 zbog automatskog menjača) . Sve ima što mi treba, preudoban je i lep, ama: plaše me servisom za Francze, cena delova i to, neki FAP filter i plivajući zamajac su kao ozbiljni problemi, i kažu da slabo vuče i da se muči na konsantno većim brzinama i obrtajima, tj, da je slab motor za tu veličinu. Isto tako, cena im uglavnom malo prelazi moj budžet2. opcija Ford Focus C - Max: isto dovoljno velik, ama ne volim Ford, imam predrasude. Kažu da je tvrd, to mi ne odgovara. A i nije nešto spolja. Pa ni unutra. Ali ako me neko ubedi...3. Opcija: Tojota Avensis Verso - sve je dobro, jebe ih godište, sve što može da se nađe jako je mnogo prešlo. Pogotovo sa tom cenom. ali pouzdanost, udobrnost, sve super4. opcija: Tojota Corola Verso - sve ok, ama mali su, čini mi se bar. A i ružnjikavi meni.gledao sam još štošta, pa i pežoe 407, itd...Raspolažem sa oko 5 do max 6 soma evrića.Dragi forume... daj neki savet. :)

Link to comment

Za 5-6k prvo odaberi bar motor, pa marku.1. 1.6 HDI je jako slab motor za toliki auto, moraš da gledaš da bude sa jačim motorom. Francuze generalno prati priča o servisima, a taj FAP i plivajući su odlika i drugih motora.2. Šta reći ako imaš predrasude, a ista je priča kao za 1.3. Sve što je stiglo spolja ima prilično veliku kilometražu, pogotovo ako je dizel. Moj glas "Za" zbog pouzdanosti.4. Jesu mali za ovo što tebi treba.Imao sam sličnu dilemu i probleme pa sam pazario na kraju Nissan Almera Tino 1.8b. Doduše, za duplo manji budžet.

Edited by CTale
Link to comment

Pogledaj i Mazdu 5 , nešto kao ovo. Ova dodatna sedišta možeš da spustiš pa dobiješ veliki gepek, a zgodno je kad je registrovano na 7 ako ćeš i babu i dedu, i ko zna koga još da vozaš.Ja nešto u poslednje vreme ganjam službenu, povremeno, zaljubio sam se u auto. Možeš naći tu za oko 6K, po placevima. E sad kako je stvarno stanje tih na placevima.I da, kukao je Ikar nešto za delove za Mazdu, svojevremeno, a mislijm da je dobavljivost veći problem, nego cena.

Link to comment

men se cini da ti je to malo para za taj rang automobila ako oces da ti kola budu ne previse star model, razumne starosti, u relativno pristojnom stanju u smislu da budes miran jedno 2 godine, bez vecih ulaganja.u toj zoni cene, recimo do 6 soma moja preporuka ti je fiat croma, ova poslednja generacija, sa manjim mjet motorom od 120 konja. taj motor ce ti zavrsiti posao svuda gde ti vozis, posto ti ne treba ubrzanje 8.5s koje ima verzija 150KS. ima ih po placevima, starosti 3-4 godine u korektnom vizuelnom stanju i gomilom opreme - recimo da se potrudis da nadjes verziju sa velikim staklenim panorama krovom, to je super za decu za dugacka putovanja. auto je sustinski karavan srednje velicine, s tim sto je dodatno napuhan u visinu tako da pozadi ima mesta koliko hoces, mogu i 3 odrasle osobe da sede. mislim da ti razni verso i slicni nemaju sustinski vise prostora, a za dobar verso ti treba jedno 8-10k, to sto vidjas za manje para je stiglo iz belgije i skandinavije, sa kilometrazama od sigurno preko 500k. sto u slucaju toyote ne mora nista da znaci, mozda predjes jos toliko a nista ne zafali ali je feeling los.na onom placu kod starog sajmista je nedavno bio jedan zanimljiv auto, seat altea XL, to je ona najveca iz te klase, sa benzinskim 1.6 motorom i fabrickim plinom, km na cajgeru je bila oko 90k i auto je stvarno izgledao kao da nije imao tezak zivot. mislim da mu je cena bila 8200, sto znaci da bi mogao da ga svuces na 8k ili malo manje, ako bi zamahao parama. doduse, tamo je bio i jedan savrsen volvo C70 za 12k ali da te ne lozim sada, znam da volis...e da, i ja sam ford skeptik, ali c-max je stvarno dobar auto, ali oprezno sa motorima. ako budes razmatrao starija godista, nije besmisleno da izbegnes ove moderne dizel motore koji su u sustini pezoov HDI. onaj stariji fordov 1.8 dizel je na boljem glasu sto se pouzdanosti tice...

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...